Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hordjátok a hajatokat,...

Hogy hordjátok a hajatokat, buliba, randira, vagy esetleg egy barátokkal találkozós napra?

Figyelt kérdés

Mindig fel van kötve a hajam,bárhova megyek,de szeretnék kicsit változtatni :)

Hátközépig ér a hajam (kb).

Eleve nagyon göndör,de vasalni szoktam ezért a csak simán kiengedett haj kilőve mert túl hamar összeugrik (tanácsokat eldogadok,mitől marad tovább egyenes és szép a vége is :))



2019. ápr. 30. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem hosszú, hullámos hajam van és többnyire kiengedve hordom

ha nem, akkor vagy laza kontyban vagy lófarokba kötöm össze, ritkán befonom

ha vmi különlegesebbre vágysz, keress ilyen témában videókat, néha olyan szépeket szoktam látni, csak nekem azokhoz se türelmem, se kézügyességem nincs

2019. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyenes, derékig érő hajam van, és a legtöbbször kiengedve hordom.

Ennek az az oka főleg, hogy nem vagyok túl ügyes/türelmes, ezért nemigen tudok magamnak szép frizurákat csinálni :D

Plusz az ilyen "laza" frizurákat nem szeretem, ezért ha pl. felkötöm, vagy befonom, akkor az mindig jó szoros lesz, viszont egy idő után fájni kezd a fejbőröm tőle, így sosincs egész nap összekötve.

Egyedül éjszakára csinálok lazább kontyot, mert alváshoz nem szeretem kibontva, reggelre iszonyat kócos lesz.

Plusz amikor itthon tevékenykedek, pl főzés, takarítás, edzés közben szoktam még összefogni, mert olyankor zavar.


De ha házon kívül vagyok, akkor azt mondom, hogy szinte mindig kiengedett hajjal járok.

2019. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem derekamig er, vagy kivasalom buliba vagy begondoritem ilyen laza lokniba. Egyebkent a fejemre csavarom es megvagyok :D
2019. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:

Az enyém hosszú egyenes, kiengedve hordom.


Gondoltál már arra hogy egy részét kiengeded, a felső részt meg felfogod, felfonod vagy felkontyolod? Vagy vannak elég menő kontyok, amiket akár oldalra is lehet rakni.

2019. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam en mar mindenre a fonastol kezsve a kontyig,csak szerintem nem all jol,ezert utcara sem lepek ugy :D
2019. ápr. 30. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem most nagyon megnőtt a hajam, a derekamig ér. De én is folyton összefogom és már nagyon meguntam. Szóval most le fogom vágatni vállig érőre.
2019. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem ez a kérdés, de szerintem ne vasald. A göndör haj is nagyon szép tud lenni, nekem mindig is nagy, borzos göndör hajam volt, de mostanában sikerül kellemes, puha, hosszan lelógó fürtöket csinálni. Rettentően elégedett vagyok vele, és nem is kell vasalnom. Nagyon káros, gondolj bele hogy mègiscsak 150-200 fokon "sütöd" a hajad.

[link]

Próbáld meg ezt:)

2019. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonoom!!:)

Ennel kicsit gondorebb hajam van egyebkent es fekete😁

Borzaszto nehez kezelni😅

2019. máj. 1. 14:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyenes, lapockáig érő hajam van.


Általában a homlokomból hátrafésülöm, és azt a részt hátul összekötöm, ilyesmire gondolok:

[link]


Néha elegem van, hogy mindenhol útban van a hajam, (főleg sportoláskor, túrázáskor, de a mindennapokban is) akkor csinálok egy "lusta kontyot":

[link]


Ha pedig úgy érzem, van idegzetem egy marék hajat kitépni és 20 percig szórakozni a tükör előtt, akkor csinálom azt, hogy a homlokomból és oldalról hátrafésülöm, összefogom egy laza copfba, és az egészet átfordítva behúzom a gumi mögé, valahogy így:

[link]

2019. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!