Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen boltba lehet olyan...

Milyen boltba lehet olyan karkötőt kapni ami ásvány kövekből áll (konkrétan ametiszt ből)?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam hogy olyanra gondoltam amin gömb alakúak az ásványok, és hogy milyen boltba lehet kapni.
2019. dec. 20. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, bármelyik bevásárlóközpontban találsz ilyen ásvanyi ékszeres boltot.
2019. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sicman99 válasza:
Aliexpress.com
2019. dec. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kincsesne ***** válasza:

A budapesti Blaha Lujza tértől a Rákóczi úton a Keleti p.u. felé menet a jobb oldalon van egy GYÖNGYHÁZ nevű bolt. A kapualjban mélyen be kell menni, ott van szemben.

Ott árulnak mindenféle ékszert, készen is, alkatrészenként is. Mindenféle gyöngy is van, igazi ásvány, üveg és műanyag is. Nekem megtanították, hogyan kell összeállítanom azt, amit kiválasztottam, mert éppen olyan készen nem volt kapható.

2019. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!