Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon izzadok....

Mit tegyek? Nagyon izzadok. Mit javasolnátok ez ellen?

Figyelt kérdés
Ebben a melegben mindenem izzad. A combjaim, a hátam, és a mi a legrosszabb az arcom is, főleg a homlokom és a bajuszvonalam. Nagyon zavar mert így nem tudok anélkül kimozdulni, hogy ne legyek tiszta víz. Pedig lennének programjaim a szabadban. És lány vagyok ezért elég gusztustalan szerintem. Ráadásul muszáj alapozóznom a bőrömet, mert vannak bőrhibáim és ilyen melegben az is leolvad. Kérlek adjatok tanácsot.
2010. júl. 20. 14:47
 1/4 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem írni, hogy ha lehet akkor házi praktikákat is ajánljatok, mert a héten már nem tudok menni a városba beszerezni semmit, de a hétvégén programom van.
2010. júl. 20. 14:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál zsályateát, illetve használj deót, ez a fajta jó: [link]
2010. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az arcomra a deo nem igen jó, de a zsálya teát köszi h írtad:)
2010. júl. 20. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
húha... nekem is vannak iylen bajaim, nyugi nem vagy ezzel egyedül, bár az arcom kevésbé izzad le. szerintem száraz zsepivel itasd le az arcodról az izzadtságot, ne töröld, hanem ovatosan, hogy ne jöjjön le az alapozó. esetleg legyező, én szoktam használni, és kevésbé van melege az arcomnak tőle.
2010. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!