Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikortól lehet kivenni először...

Mikortól lehet kivenni először a porc piercingeket 1 max 2 órára?

Figyelt kérdés
Leginkább a conch piercinget mert az érdekel a legjobban mivel küzdősportolok ezért egy héten 3szor ki kellene vennem egy órára

2019. dec. 22. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
március harmadikától. előtte csak a lágy részekbe szúrtakat lehet kivenni.
2019. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már nem lesz vele semmi probléma. Nekem több conch piercingem van, anno 4 hónap után cseréltem ki az első conchomat, és mikor beleraktam újra a piercinget, akkor ugye megbolygattam, és fájt is utána. Szóval az egy külön kérdés, hogy vajon mikor lesz annyira gyógyult a piercing, hogy a piercing ki-berakása után nem lesz vele semmi probléma. Szerintem 3-4 hónapot mindenképp kéne vele várni, de szerintem akkor még korai, hogy hetente többször ki-be rakosgasd.
2019. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5-6 hónapig érdemes benne hagyni. Van conchom is, de van más porcos is. Nem jó ötlet kivenni-visszatenni és a többi. Nagyon lelassítja a gyógyulást és könnyen be tud gyulladni, még akkor is, ha rendesen le van fertőlenítve előtte-utána. Érdemes mindig szezon után megcsináltatni és amíg a sportszünet tart, addig titán szárasat hagyni benne, utána megfelelően rövid bioplasztra cserélni. Talán úgy nem lesz baj, de a legtöbb küzdősportban gyakorláskor a fejvédő megengedett.

Anno jéghokiztam és ott az első helixemet nagyon zavarta a sisak, hogy nyomja, szóval kissé módosítanom kellet azt pont emiatt.

2019. dec. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia hogy érted hogy módosítani kellett? Mert amúgy rajtam ritkán van fejvédő mivel kevés fejest kapok de azért szokott becsuszni de ha meglenne a piercingem biztos felvennek de akkor is csak ritkán kéne mivel kevesebb a szabad küzdelem mint a mozdulatsorok gyakorlása meg a mi védőnők szivacsos így nem olyan kemény mint a műanyag hokis védő gondolom
2019. dec. 23. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!