Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MCM modellügynökségről valakin...

MCM modellügynökségről valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
behívtak castingra, de furcsának tartom, hogy sehol nem lehet róluk információkat találni a hivatalos honlapon kívül...
2010. júl. 20. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A honlapjuk alapján számomra nagyon színvonalas ügynökségnek tűnnek.

Leírnád, hogy mit tettél, hogy behívjanak? Regisztráltál az oldalon, vagy volt valami külön felhívás?

Szerintem amúgy menj el nyugodtan, attól bajod nem lehet.

Sok sikert:)

2010. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valóban annak tűnnek, csak nem értem, miért nem említik őket sehol, nem hivatkoznak rájuk stb.

Igen, regisztráltam az oldalon, s kb. egy hét után írtak, hogy pozitívan értékeltek, ezért szeretnének személyesen is látni. Elmegyek, aztán meglátjuk :)

2010. júl. 21. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
na mi lett?? :) szerződtettek??am te hány cm vagy?? csak azért érdeklődöm mert énis azon gondolkozom,hogy regiszrálnék ;)
2010. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is érdeklődnék az ügynökség felől, gondolkodom a regisztráción. Mi lett a casting vége? Tisztességes ügynökség? Köszi az infót!
2013. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!