Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri az 1-2-3d...

Szerintetek megéri az 1-2-3d szempilla?

Figyelt kérdés
Néztem árakat, az 1D 6 ezernél, a 3 10 felett kezdődik...ami azért elég drága, a tölés is több ezer havonta. Viszont így nem kéne spiráloznom és folyton szép-hosszú pillám lenne. Szerintetek megéri, vagy ennyit ne adjak ki érte?
2019. dec. 25. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Legyel sugarbaby a puncson is telni fog ra

Vagy irj ram...

2019. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van már 4D-s is.


Nekem nem érné meg. Én nem tudnék rá vigyázni, külön meg kéne "tanulni" aludni, arc mosás közben a szememet külön odafigyeléssel kéne mosni és nem is dörgölhetném meg a szemem ha álmos vagyok, mert leszedném a pilláimat. Plusz nekem nem érné meg, hogy a saját pilláimat tönkretegyem, a tövéig letörjenek vagy a fele kihulljon. Kevés embernek maradnak meg épen a pillái az épített műszempilla után.

Szóval ezeket neked kell mérlegelned.

Mondjuk én a spirált sem szeretem, részben ugyanezen okok miatt. Inkább festetem a pilláimat, nekem az bőven elég.

2019. dec. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nővérem pillás, nekem ingyen lehetne de nincsen. 1 évig volt folyamatosan 1d pillám. Nem tört le a saját. Az első 48 órában nem érheti víz, utána olajos lemosó sem. Szempillasamponnal kell mosni reggel-este, de nekem ezzel nem volt probléma. Ezen kívűl én semmit nem csináltam vele, ugyan úgy aludtam és dörzsöltem a szemem (bár nagyon rossz szokás :D). Illetve minden reggel átfésültem.

Nekem a 2d már nem tetszett magamon, 1d-ből is mindíg nagyon visszafogott hosszt kértem mert a saját pillám is rövid.

Ami miatt nincs pillám az az, hogy nekem egyszerűen szenvedés 2-3 hetente 2 órát egy helyben feküdni és folyton sakkozni az időponttal pedig egy hazban lakunk a nővéremmel és bármikor megcsinálná. Sajnáltam rá ennyi időt szánni. Ha neked ez nem probléma akkor próbáld ki és majd meglátod, hogy neked megéri e kiadni rá ennyit.

2019. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én is az 1D-re gondoltam, mert azt még bírnám fedezni, valamint nekem se kell folyton a "full glam", csak hogy szebb legyen a tekintetem.


Tehát utolsó akkor azt leszámítva, hogy hosszadalmas a felrakás, nincs vele különösebb gond? A letöréstől én is félek, mert mint itt is, valaki mondja, hogy semmi baja sem lesz a sajátomnak, valaki meg arról számol be, hogy széttörtek neki.

2019. dec. 27. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!