Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 21-22cm körül van a talphossz...

21-22cm körül van a talphossz méretem. Hol tudnék rám való magassarkú és bokacsizmákat venni? Gyerek sport 34-35ös méretek jók rám. Na de magassarkú és magassarkú bokacsizmát sehol sem találok. Sport cipőben meg ugye nem lehetek állandóan.

Figyelt kérdés

2019. dec. 28. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ecipőn van 35-ös méretű magassarkú.
2019. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmnek is nagyon pici lába van, ő többnyire gyerek részlegen vásárol. Néhány kivétellel be is tud ott szerezni kb mindent. Topánkákat, sport cipőket, belebújósokat, lapos csizmákat is. Igazából neki inkább az elegánsabb alkalmi cipők/csizmák okoznak gondot, de inkább a magas sarkú cipők, szandik, mert ezekkel nem tud "csalni" picit mint pl a csizmákkal, ahol ha egy számmal nagyobbat vesz (36), azt egy vastagabb harisnyával, zoknival még simán tudja használni. Ha találkozok majd vele, és nem felejtem el, majd megkérdezem hol szerzi be ezeket a cipőket!
2019. dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: Köszönöm!

Első válaszolónak: Ecipőt hiába néztem már rá írva 35 de attól még nem azt jelenti hogy 22 talphossz alatt van

Ha talalálok is olyat akkor a sarokra 10centitől fel felé találok azokba meg lépni nem tudnék:D

2019. dec. 30. 05:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

Hasonló (méretű) cipőben járok. Én a CCC-ben vettem 35-ös magassarkúkat, legfőbb beszerzési helyem pedig az Ázsia Center, Wish. Nem szuper minőségűek az ottani cuccok, de szépek (tényleg, sokról meg nem mondod, hogy kínai, akármelyik fast fashion boltból lehetne) és olcsóak. Wishen már egész pici (32-33-as) méretben is lehet rendelni.

2020. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!