Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen lány...

Szerintetek egy ilyen lány nagyon vékony? Kép lent

Figyelt kérdés

A családomból sokan mondják hogy hízzak,mert ez már "kórosan" sovány, de én nem is tudok, illetve nem is akarok. Edzek, egészségesen táplálkozok, és elég sok mindent teszek az alakomért, szóval meg vagyok vele elégedve. A pasik nagyrészének is bejön, illetve már hívtak modellkedni is(nem dicsekvésből) amit nem fogadtam el, mert szimplán nem izgat a dolog. A képen természetesen nem én vagyok(mielőtt az okosabb réteg írná hogy kamu) de testfelépítésre majdnem ugyanúgy nézek ki, illetve magamról nem szeretnék képet feltölteni.

[link]


2019. dec. 29. 11:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

Jaj, most jönnek a túlsúlyos nők, meg az incelek, akiknek semmilyen nőjük nem lesz soha, nem hogy ilyenek. Vigasztalhatják magukat, hogy jaj nekik a husisak kellenek, holott csak abból válogathatnak, ami marad nekik. Esetleg.

A képen látható lánynak gyönyörű alakja van. Aki már tizenéves lányként “husis” abból mi lesz felnőtt korára? Elhízott, elpuhult, zsíros asszonyság maximum. Az ilyen alkatú lányok felnőttként is szépek maradnak. Nekem is ilyen alakom volt tiniként, persze gyakori volt, hogy anorexiásnak vagy “betegesnek” neveztek, pláne az idősebb családtagok, akik abba születtek bele, hogy a háj jelenti az egészséget meg a gazdagságot. Holott már nem a középkorban élünk.

Nagyon szép lehetsz, ha ilyen alakod van, ne legyen önbizalomhiányod. A férfiak, akiknek van választási lehetőségük, azok az ilyen alkatú hölgyet választanák, akiknek meg semmi esélyük, azzal nyugtatják magukat, hogy úgysem kéne nekik. Aha:) Arra vigyázz, hogy ne fogyj le stressz vagy egyéb dolgok miatt, de nem kell híznod semennyit, ha nem szeretnél

2019. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

#11

Te gyakorlatilag ugyanolyanokat írsz, mint az önbizalomhiányos-önigazolós túlsúlyosak, csak sovány kiadásban.

2019. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez alapján a kép alapján nem igazán lehet megmodani. Az a magas derekú nadrág sokat befolyásol a dolgon. Keress olyan képet amiben mondjuk bikiniben van a csajszi, úgy már meg lehet mondani, h nagyon vékony e a lány vagy nem...
2019. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

11-es!

Nem is errol szol a kerdes csókolom!

Miert kell ledegradalni valakit mindig? Ahany ember annyi ízlés, senki nem írt csúnyát itt szerintem csak te.

Mindenkiben van valami szép fel kene mar vegre fogni. Lehetsz akármilyen modell alkat ha ilyen rosszindulatú vagy, ezt senki nem szivleli hosszu tavon.

Minden jót! 😘

2019. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ennél vékonyabb barátnőm, eszik rendesen.

Szerintem szép.


11. Rajtam van túlsúly mégsem hordom le a vékonyakat...viszont már többször kaptam durva beszólást hozzád hasonlóaktól, akkor is amikor 38-40es méretet hordtam.

2019. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ha hasonló vékony alkat vagy ,akkor nyilván ezzel nem tudsz sokat tenni,viszont a mindenhol feszülő bőr és az itt ott elővillanó csont már egyre kevesebbeknek tetszik.Például nézd meg Palvin Barbi-t,ő rá most már jó pár (idióta magát szakértőnek nevező ,csak divat oldalról néző ember) rámondja ,hogy van feleslege,pedig az ő kaliberétől indul a tökéletes,ha még kicsit több lenne rajta akkor is szép lenne a húsosság kell,mondhatni ez is olyan ,mint a jól fogható mell ,vagy fenék,nem csak azokat jó fogdosni.
2020. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!