Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony lány, testesebb fiú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony lány, testesebb fiú, hogyan?

Figyelt kérdés
Lehetséges egy kb 120 kilós fiú, és egy 49 kg-os lánynak, hogy lefeküdjenek? Egymáshoz milyen pozícióban tudnának hozzá férni?
2019. okt. 25. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Simmán. Pl lovagló.
2019. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Ez most zsír vagy izom?

Bár lehet mindegy..ilyen testtömegnél én nem másznék rá a csajra semmiképp.

2019. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lány van vagy 170, fiú 190, akkor a fiú nem annyira látszik kövérnek. Én voltam már 190 centisen 110 kiló és csak volt némi pocakom (okés izmom is) ...és rengeteg 50 kilós, 165 centi körüli csajom volt (plusz-minusz pár centi).
2019. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen csajom 3 évig, kedvenc pózaim egyik sem fekvő helyzetben volt.

A legeslegjobban azt szerettem, mikor a jobb tenyerem a fenekét fogja, a bal kezemmel vagy öleltem, vagy a mellet markoltam, esetenként ujjaztam a szájját, ő atkarolt a lábaival es a falhoz szorítva adtam meg neki keményen.

De természetesen vízszintesben sem volt semmi problémánk soha.

35/f

130kg muscle bear testalkat.

2019. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
+ szerintem alap, hogy egy férfi elbírja a saját súlyát, így aztan misszionáriusban sem lehet semmi gond ebből.
2019. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lovagló póz (ha nem túl nagy a hasa), hátulról, szemből, csak ne a lányra támaszkodjon.

Egyébként bro' fogyjál le, étkezés-sport, nem csak a szexet fogod jobban bírni, de az egészségednek is jót tenne.

2019. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha elég magas akkor az a plusz nem fog nagy kárt tenni az egészségében, főleg ha egy része izom.


Ha meg rendesen akarsz fogyni akkor nem kell sport, elég egy kis sp

2019. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!