Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kezdő műkörmös vagyok, mondaná...

Kezdő műkörmös vagyok, mondanátok véleményt az eddigi munkáimról?

Figyelt kérdés

Jelenleg végzem az alapképzést, nemsokára végzek. Nagyon sok mindent nem tanítanak meg, netes cikkekből és oldalakról informálódok még, illetve mihamarabb szeretnék továbbképzéseken is részt venni. Eddigi ismereteim alapján gyakorolgattam és kíváncsi vagyok mennyire jók, milyen hibákat vétettem, mire figyeljek még jobban. A körömágyi résznél tudom, hogy még javítanom kell sokat, jelenleg eléggé félve bánok az ollóval és csiszológéppel.

Aki szívesen mondana véleményt kérem jelezze privátban és küldök képet :)


2020. jan. 3. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kuldhetsz képeket 🙂
2020. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Küldheted nekem is😊
2020. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 eve csinalommagamnak a mulormeim. Dolgoztam mar porcelannal,epitett zselevel,tippel,most polygellel. Kuldd es ird meg ,mivel dolgozol.
2020. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldheted, nagy kritikus vagyok körmözésben :) én csak magamnak csinálgatom, később okj, tanfolyamok az álom *-*
2020. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kuldheted
2020. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is megnézném :)
2020. febr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!