Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fotózáson hogyan kell természe...

Fotózáson hogyan kell természetesen mosolyogni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs sok tapasztalatom az ilyenekkel, eddig csak Linkedin-re csináltattam magamról fotósnál fotót.


Eléggé feszélyezve és műnek érzem magam ilyenkor.

Mit lehet csinálni, hogy természetes és magabiztos legyen a mosolyom ilyenkor?


Sajnos a fotós nem túl sokat segített ebben múltkor. Így inkább a saját felkészülésemre számítanék.



2020. jan. 5. 19:44
 1/6 anonim válasza:
36%

Gyakorold a tükörben, közben mondogasd magadban:

"Magabiztos vagyok. Azt hiszem. Talán."

2020. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
Úgy mint máshol.
2020. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam rájönni a technikájára, ezért is állok inkább a kamera mögé! ;:)
2020. jan. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Vegyél be egy Frontint vagy igyál egy citromfűteát. Lehet konyak is. Ne keverd ezeket. :D

Amúgy a fotósnak kéne a feszkót oldani, de hát az egy kapcsolatteremtés, és a legtöbb fényképezendő alany (főleg, ha fiatal nők, a fotós meg szürke borostás, pocakos vénember) attól fél, hogy ha embernek mutatkozik, akkor majd rögtön randit is kérnek tőle, netán százezer forint kölcsönt. :D

Az amerikaiakat meg végül is nem érdekli, ott a keep smiling mindenkit görcsös vicsorra késztet a társadalmi életben, miközben a barátaira másképp mosolyog. :D

2020. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Tök egyszerű: gondolj egy kedves emlékre, egy kedves személyre a magánéletedből, pl. első szerelmedre, vagy a mostanira, ha van, képzeld azt, hogy vele vagy, rá mosolyogsz. Szivől fog jönni a mosolyod, a szemed is mosolyogni fog.

:)

2020. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
86%

Fotósként gyakran kell kicsalnom mosolyt a portré alanyokból és ez gyakran nehéz, mert vagy fáradtak, vagy idegenkednek a fotózástól. Az én trükköm az, hogy háromtól visszaszámolok és az uncsi "csíz", vagy "mosolyogj" helyett annyit mondok, hogy "herezacsi". :D Nem vicc! Annál őszintébb mosolyokat sehol nem látsz! Legközelebb próbáld ki, hogy erre a szóra gondolsz és meglátod, fülig fut a szád.


Mellesleg ez pont a fotós dolga lenne, hogy előhozza belőled (ettől fotós a fotós, kattintani minden hülye tud), hacsak nem vagy profi modell.

2020. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!