Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olcsón keresek szalagavatóra...

Olcsón keresek szalagavatóra ruhát, boltokat tudnátok ajánlani (Pest környéke)?

Figyelt kérdés

Igazából nem kell fehér ruha és nagyon hagyományos se, mindegy végülis de kb 20 ezer ft vagy alatta.

Tudom,hogy Pest elégge drága, szóval környékére gondoltam,kijebb eső helyekre. Pl Gödöllő meg Veresegyház vagy ilyesmi...

(Ruháról bővebben: lehet akár használt is, használt alkalmi ruhabolt is, vagy valami elegánsabb bolt is elég, de egy keringőruha lenne szóval maxi.)

Kérlek írjatok pár jobb helyet ahol nem ennyire drága...(inkább olyan 15 ezer...maxxxx 20 ezer...)



2020. jan. 11. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy kis szalont ismerek Szigetszentmiklóson, Aysha a neve. 30-ért már esküvői ruhát lehet bérelni, a keringősök elvileg 10 ezertől kezdődnek.
2020. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja még a jelmezkölcsönzőket ajánlom. Teljesen olyan ruhát tudsz kölcsönözni, mint egy szalonban, csak sokkal olcsóbban szokták adni.
2020. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!