Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Büdös cipőt hogyan tudnék...

Büdös cipőt hogyan tudnék szagtalanítani?

Figyelt kérdés
Az hogy vegyek újat, most nem játszik

#cipő #büdös #szagtalanítani
2020. jan. 12. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szódabikarbóna. Cipő szagtalanító spré.

Mitől büdös? Sokat van rajtad vagy gombás a lábad?

2020. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Deichmann saját márkás szagtalanítóját használom, sokáig elég, és valóban hatásos. 1200 Ft körül van.
2020. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb kamasz fiú voltam észre vettem nyáron nagyon be izzadt mindig a cipőim, iskolában torna órán főleg, volt gondom vele mivel zokni is át vette, torna cipőm hagyományos sportcipő volt, kínaiban lett mindig véve kényelem szempontból nagyon jó volt, de viszont egy idő után azt a megoldást csináltam fel vettem tora órára akkor inkább mezítláb vetem fel, így zokni nem lett büdös, óra után öltözéskor meg mostam lábam zoknit vissza meg az utcai cipőmet torna cipőmet otthon a napon ki raktam sokat számít kb egy óra múlva nem volt szaga, miután kiadós torna óra után mezítláb hát volt szag, de a napon meg szűnt, mai napig nyáron napon kint van szellőzni.
2022. jan. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!