Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk hozzátok szólnék leginkáb...

Fiúk hozzátok szólnék leginkább, mennyire jön be a hosszú sötét haj?

Figyelt kérdés

Gondolok itt feketére vagy sötét barnára.Miért tetszik és miért nem?Mit gondoltok egy ilyen hajú lányról?Tényleg ridegnek és távolságtartónak hat?

Kort is köszi.



2020. jan. 19. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, de a szőke is ugyanúgy. Csak a vörös nem jön be. Neked mennyi a korod?
2020. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nálam nyerő a hosszú haj
2020. jan. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Elmegy, de a rovidebb jobb: [link]
2020. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A hosszú haj nekem mindig bejön. Ha a két szín közül kell választani akkor a barna a nyerő. Milyen hosszú a hajad?
2020. jan. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tartom ridegnek meg távolságtartónak nekem nagyon terszik a sötétbarna és a fejete is.

Méghozzá azért mert sokkal kontrasztosabb mint egy szőke,szőkésbarna.

Egy nöies magabiztos megjelenést ad a viselőjének, illik egy fehér illetve sötétebb bőrhöz is.


F/31

2020. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.26vagyok és az enyém majdnem a derekamig ér.
2020. jan. 23. 19:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindigis a hosszu haj lesz a nyerő a fiuknál mert nőies nagyon, nem a póthaj hanem a természetes félbreszti bennük a régi ösztönöket hogy egeszséges utodott tudsz csinalni mert termekenyseget sugaroz.
2020. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú barna. A fekete tényleg kicsit ridegebb, a rövid meg nagyon az.
2020. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Herceg Jozsef ***** válasza:
83%
Nálam csakis a hosszú hajú nő jön be. Minél hosszabb a haja nekem annál szebb a nő. A szine lényegtelen.
2020. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,én is a hosszút tartom a leg nőiesebbnek,bár nyáron kicsit zavaró de sosem nyiratnám le a derékig érő hajamat.

A póthaj nálam sem játszik.

2020. aug. 1. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!