Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha férfi létemre mindkét...

Ha férfi létemre mindkét fülemben fülbevalót hordok b+zinak gondolnak-e?

Figyelt kérdés
Mennyire b+zis ha mindkét fülemben van fülbevaló?

2020. jan. 22. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy kicsit igen, de fontosabb az összkép. Ha emellett még kényesen ügyelsz magadra, mondjuk igazítod a szemöldöködet, akkor már az összhatás kicsit meleg, vagy bi jellegű.


Szerintem viszonylag divatjamúlt dolog ez most, nekem valahogy a bi srácok, vagy a suttyó bunkók jutnak eszembe, de persze, ez csak egyéni érzés. A lényeg, hogy neked tetszen az összkép. Ha így érzed jól magad, akkor hajrá.

2020. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én az életben eddig még csak meleg, vagy meleg korszakát élő biszex fiút/férfit láttam még két fülbe valót hordani.

Amúgy pont tőlük tudom, hogy évről-évre más a melegeket jelző fülbe való, és az lehet csak egy, és akármelyik fülben.

Volt karika, aztán fogalmam sincs, majd az átetsző kőves, stb.


Amúgy sokan melegnek fognak nézni, két fülbe valóval. Ez tuti.

2020. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Milyen fülbevalókat vagy fülbevalót hordasz általában?

Van különbség abban, ahogy az emberek hozzád viszonyulnak, mikor viselsz fülbevalót illetve mikor nincs rajtad?

2020. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Fekete pötty. Nem vettem még észre hogy az emberek máshogy viselkednének velem
2020. ápr. 30. 21:43
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a fekete pötty az a lehető legvisszafogottabb. Jó választás! Nem tudom persze milyen környezetben dolgozol és ott mit gondolnak a munkatársak.
2020. máj. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!