Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kerek arcformám miatt...

A kerek arcformám miatt rengetegen ledagadtoznak, pedig normál alakom van és kezdek nagyon elszomorodni emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon kerek az arcformám és emiatt csomóan ledisznóznak ledagadtoznak pedig amúgy teljesen normál alakom van, bmi szerint is.

Tegnap a barátom nagy hülyeséget csinált az én kocsimmal a belvárosban, odajött egy férfi neki pampogni ami amúgy jogos is lett volna mert én soha nem csinálnék ilyen szintű bunkóságot, és én csak annyit mondtam a férfinak hogy egyébként ez az én kocsim erre beszólt valami olyat hogy "dagadt fejű" és tuti hogy rám mondta ezt


hogy lehet egy férfi ennyire tuskó? egy férfinek mondjon bármit de egy nőnek ilyet beszólni pedig én nem is akartam senki semmi rosszat. plusz mindig csinosan is öltözöm.


De neten is csomóan dagadtnak hisznek mert olyan a fejformám.


Már gimiben is kezdtek erre utalgatni.


Sajnos valami szláv vagy palóc típusú lány vagyok és amiatt van disznó orrom meg nagyon nagyon kerek arcformám.


Ha nagyon sokat lefogynék akkor az arcom is lefogyna ugye?


Vagy mit lehetne tenni?



2020. jan. 22. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg változtass hajviseletet, lehet, hogy az is "dob" rajta.
2020. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
utána nézek majd hogy milyen hajak hosszítják az arcot. most kicsit váll alá érő világosbarna hajam van középen elválasztva és fül mögé betűrve
2020. jan. 22. 12:34
 3/10 anonim válasza:
95%

Szia😄

Nekem is kerek arcformám van. Amit egyáltalán nem ajánlok: a rövid,vállig érő,középen elválasztott haj. Fül mögé tűrni sem érdemes, mert ezek egyenként is kiemelik a kerek arcformát, együttesen pedig még inkább.

2020. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Minek foglalkozni hülye idegenek véleményével?
2020. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ennyien mondják ugyanazt csak lehet benne valami
2020. jan. 22. 13:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tess egy kerek arcú lány, attól még nagyon szép!

[link]

2020. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszúkás arcod lenne, akkor meg lófejűnek hívnának. Ha valaki meg akar bántani, akkor az úgy is fog találni valamit.
2020. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Kimondottan szépek a kerek arcú nők. Tovább fiatalos marad az arcuk. N.
2020. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
14%

Mi az hogy egy férfinek mondhat bármit,de egy nővel nm beszélhet így??

Nem ti harcoltátok ki az egyenjogúságot?

Akkor vállaljátok fel a vele járó atrocitasokat is!

2020. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Utolsó! Ez nem ugyan az menny màr a pics@ba!

Kèrdezö! Ne is aggódj ezen mert úgyse tudsz rajta változtatni mindenki màsmilyen ès ez a csodàs a vilàgban :) fogadd el,hogy neked ilyen a fejformàd ès kèsz,de evègett “nagyon sokat lefogyni”vagy akàr keveset is olyan butasàg lenne.

2020. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!