Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek olyan...

Hogy lehet valakinek olyan kis melle, mint Nathalie Kelley színésznőnek? Szinte melle sincs.

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Genetika.
2020. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig rengeteg csajnak ekkora melle van csak az extra push-uppal megtunningolják. De simán látod melltartón/pólón keresztül is, hogy kicsi hiszen magán a kosaran látszik, hogy pici.

Tehát pont emiatt mondom, hogy igazából majdhogynem szokványos. Legalábbis nem mondanám feltétlen azt, hogy nincs is melle.

2020. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy melleim vannak, de szerintem ennek a nőnek egyáltalán nem kicsi. :O
2020. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nagymellű vagyok, mint az előttem lévő, de ez szerintem se kicsi. Ránézésre kb. egy kisebb B-kosarasnak tippelném, ami egy teljesen átlagos méret szerintem.
2020. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
hogy lehet valakinek olyan kis agya, mint a kérdezőnek? szinte agya sincs.
2020. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehet? Úgy, hogy számtalan féle alkatú nő létezik.

Nem tudom mire vélni ezt a gondolkodást.

“Akinek jóval nagyobb az átlagnál, az biztos szilikonos”, ellenkező esetben “Akinek annyira kicsi, hogy szinte nincsen, az biztos leműtette, vagy igazából transznemű” ...

Egyszerűen léteznek átlagos, óriási és nagyon kicsi keblekkel megáldott hölgyek. Ettől még mindegyik lehet nőies, - nyilván mindegyik máshogy. Ahogy ő is. Nem láttam tőle még egy filmet sem, de a képek alapján elég meggyőző és szép. Nem hinném, hogy akkora gondokat okoz neki.

2020. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nincs B kosaras..nekem B-s, ennél azért jóval nagyobb.

De nem mondanám csúnyának vagy túl kicsinek a csajsziét sem. A semmi mell nem itt kezdődik.

2020. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez azért bőven túl van a semmi mellen :o

Nekem jóval kisebb ennél. Hogy hogyan? Főleg rossz genetika meg soványság. (a mell ugye zsír, ezt remélem nem kell magyarázni)

Olivia Wilde-nak van kicsi melle

2020. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!