Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők a műkörmeiket a maguk...

Nők a műkörmeiket a maguk szórakoztatásából csináltatják vagy a mi kedvünkért? F

Figyelt kérdés

Mert engem egyáltalán nem érdekel milyen a színe milyen idétlen motívum van rajta stb.

Mennyi idő megy el vele ami alatt sokkal értelmesebb dolgokkal is foglalkozhatnának.


2020. jan. 28. 15:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
44%
Mert jól néz ki, csak kár, hogy a műköröm erősen gyengíti a körmöt. Legalábbis az enyém gyengébb lett tőle, azóta nem is voltam körmösnél. 18l
2020. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
13%

Én undorodom a műkörömtől, ahogy a túl sok/erős sminktől is.


29/Ffi.

2020. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
És mi van akkor ha valaki ezt szereti csinálni, ez a hobbija? Senkit nem erdekel, hogy neked nem tetszik. A nők nem azért csinálnak mukormot hogy a pasiknak tetszen..
2020. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

Így van! Nem a férfiak kedvéért csinàltatnak a nők körmöt.

Kit érdekel hogy a férfiaknak mi tetszik?

Én se szólok be egy ferfinak se ha nemtetszik az öltözködése, vagy akàrmilye! :)

2020. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
6%
Nekem sem tetszik a műköröm, sőt valahol sajnálom az olyan nőket akiknek mű anyagot kell rátetetni mert annyira csúnya a saját körmük...
2020. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

"Mennyi idő megy el vele ami alatt sokkal értelmesebb dolgokkal is foglalkozhatnának."


Ja, gondolom te is életed minden percét intellektuális elfoglaltságokkal töltöt, sosem teszel semmit azért, hogy jól nézz ki, vagy hogy relaxálj :D

2020. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
*töltöd
2020. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Ez nem a tetkós gyökér lesz? :D


Amúgy én nem vagyok oda a műkörömért, de tényleg nem értem a magadfajtát. :D


"Mennyi idő megy el vele ami alatt sokkal értelmesebb dolgokkal is foglalkozhatnának." Pl. főzhetne neked mi?

2020. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

A lekezelő pökhendi stilussal válaszolóknak annyit írnék,hogy csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést,de a reakciókban nem csalódtam hisz most a nőkről van szó nem egy pasit kell ekézni bármi miatt is.


Egyébként azt csinál egy nő felőlem a testével amit akar mert részemről leszharom mindet!

Kiismertem a fajtátokat és köszönöm de ezekre nem tartok igényt.

Felőlem fejen is állhattok az sem érdekelne már.

2020. jan. 29. 10:53
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
Csakis saját maguk miatt, illetve hogy egymásnak dicsekedjenek. Én még nem találkoztam egy férfivel se akinek tetszett volna.
2020. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!