Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti bevállalnátok a fogszabályz...

Ti bevállalnátok a fogszabályzót 22 évesen? Fém vagy porcelán? Most kezdek gyakornok lenni, dolgozni. Mi a véleményetek azokról akiknek van? És azokról akiknek kéne, de nem csináltatják meg a fogaikat? 22/f

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán, még 30 évesen is.

A gyógyulás sosem ciki.

2019. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gublug ***** válasza:

Hello, van csak estere beteheto fogszabi is.


Egyebkent semmi gond a fogszabival.

2019. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy egy szép fogsor mindig nyerő lesz!!

Vagy neked tetszene pl. egy rossz v. hiányos fogazatú lány?!

2019. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 28 évesen lettem fogszabályzós.


Kolléganőmnek 30 évesen van, egy másiknak pedig 40 év körül.

2019. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly rakattam fel alulra, 31 évese, idén meg feltették felülre. Én inkább csak azt sajnálom, hogy nem 18 év alatt csináltattam meg. Ez sajnos pénzfüggő, hogy valaki megcsináltatja e vagy sem. Mindkét fogsor összesen 300.000be kerül mire teljesen kész. Engem elkezdett zavarni ezért csináltatom meg. Azt, hogy ki mit gondol nem érdekel. A porcelán fogszabályzó nagyzolás, ugyanúgy látszik, mint a fém, dupla annyiért, én a fémet ajánlom, nekem is az van.
2019. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 360 volt a 2 ívre, plusz előtte a bölcsességfoghúzás, fogászati kezelések, sztem már 460 körül járok.


A kontroll az még rájön.


Meg majd akarok fogfehérítést, ha leveszik.

2019. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27 eves vagyok, feleve fogszabis vok. Nem ciki.
2019. dec. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 39 éves vagyok és fém fogszabályzót viselek.
2019. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is simán bevállaltam volna 22 évesen is (17 évesen volt állandó).


Hogy fém vagy porcelán? Nekem pl. külön nikkelmentes készült a fémallergiám miatt. Ha valakit zavar, hogy feltűnő a fogszabi, válassza a porcelánt, illetve ha a pénztárcája ezt engedi (a porcelán a drágább). Van már clear aligner nevű "láthatatlan" fogszabi is, ami olyan, mint az éjszakai, csak azt evés és fogmosás kivételével (ha jól emlékszem) egész nap viselni kell, és elvileg csak kis eltérések korrigálására alkalmas. Kérdezz majd rá, ha rászánod magad.


Ma már szerintem nem gáz egyik fajta fogszabályzó sem semmilyen életkorban, hanem inkább az, ha valaki elhanyagolja a fogait.

2020. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!