Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik parfüm a legjobb ilyen...

Melyik parfüm a legjobb ilyen szempontbol?

Figyelt kérdés

Olyan parfümmárkát keresek, amit ha magadra fújsz sokáig érződik az illata.

Eddig ezt csak férfi parfümöknél tapasztaltam, lehet azért mert a sajátjaimat megszoktam.

A zarás parfümöket ajánlották eddig csak

Tudnátok nekem női tartós parffümmárkát ajánlani?


Köszönöm!



2020. febr. 4. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Calvin Klein Eternity, az egyik legtartósabb, amit eddig használtam

Olcsó parfümök közül a Playboy parfümök nagyon tartósak.

2020. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Coco Chanel Mademosielle:) Eszméletlen illata van és egésznap tart nem olcsó, de megéri... Illetve Paco Rabanne Black Xs... De ha olcsóbbra gondolsz akkor az Avonosak is nagyon jók:)
2020. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A Mademoiselle az egyik legdragabb a piacon :D Viszont en is imadom, 5 eve hasznalom.

Ajanlom meg a Zara Red Vanillat, isteni es mindig dicsernek miatta.

2020. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a Naomi Campbell-nek a Bohemian Garden-Jézus szeretem, most EDT-t használok, az is elég tartós, de az EDP még jobb. Ennél valamivel olcsóbb még az avontól a Luck, nekem az mindig is nagyon tartós volt, persze, ha szereted az édes intenzív parfümöket.

Picit drágább a Marc Jacobs Daisy Love-ja de annak is hihetetlen finom illata van és szerintem megéri, mert ha nagyon keveset fújsz, akkor is kitart, maximum egyszer kell utána fújni napközben.

2020. febr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Zara black Albert használom. Mások érzik rajtam, de én màr nem, ugyanez az öblítő is. Mindig kérdezik ez melyik, de én soha nem érzem magamon.
2020. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Black amber, bocsi autokorrekt. 😂
2020. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

A titok, hogy ne drogériás parfümöket keress, sajnos már a designer parfümök között is sok a bóvli... Extrém tartós márkák:


Thierry Mugler, Tom Ford, Parfums de Marly, Rojas, Mancera,Chanel, Dior, Givenchy egyes darabjai.


A citrusos légies illatok általában egyik parfüm márkánál sem tartósak, ellenben mondjuk a pacsulis, ámbráa alapúakkal, az oudról nem is beszélve.

2020. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!