Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon cink, az enyhén magas,...

Honexya kérdése:

Nagyon cink, az enyhén magas, és kerek homlok?

Figyelt kérdés
Nincs az a nagyon magas homlokom, viszont nem mondható alacsonynak. Ezzel nincs is bajom, viszont azzal, hogy oldalról eléggé kerek, azzal nagyon is van. De mivel alapból utálom, ahogy kinézek, ezért kíváncsi vagyok, hogy kinek mi a véleménye erről a fajta homlokról (pl. Rihannának nagyon hasonlít a homloka az enyémhez). Nem kérek olyan, hogy a szépség relatív, meg ilyesmik, arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mennyire cink, nektek mennyire irritáló, ha egy ilyet láttok.

2020. febr. 9. 05:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk lány vagy, vagy iú? Ha lány, akkor mutass képet. Így nem lehet megmondani. A kopaszodás nem szerencsés.
2020. febr. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen rágódni, nézd ennek a pozitív oldalát, pl. ellenszélben kisebb a légellenállásod, nem annyira megerőltető a futás.
2020. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban nem szép látvány ezt a Ringyóhannát is azért nem szívelem mert olyan hülye homloka van.


Szóval megértelek.

F

2020. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miota cink egy olyan dolog, amirol nem tehetsz? 😀
2020. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre megoldás lehet egy jó frufru! :)
2020. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rihanna fekete vonásokkal rendelkezik, így neki jól áll.

Neked nem tudom, mert nem látjuk az arcod.

Biztos szép vagy így is, ne stresszelj ezen!

2020. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!