Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Automata órával kapcsolatban...

Automata órával kapcsolatban lenne kérdésem. Kézen hordva pontosan jár, letéve viszont nem?

Figyelt kérdés
Amikor egész nap a kezemen van gyakorlatilag másodpercre pontos viszont éjjel le volt téve kb 8-9 óra alatt sietett 1 percet. Most a kezemen van és újra pontos,azaz tartja az egy percet amit éjjel összeszedett.

2020. febr. 9. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Különböző helyzetben rakd le és írd fel az esti/reggeli időt, amit mutat. Hátára, üvegére, koronával le/fel az oldalára, stb. Az eltérő pozíciókban jellemzően kicsit eltérően járnak a krumplik, hátha találsz optimálisabb helyzetet, de az 1 perc azért sok. Öreg, koszos? Az "A változatú" megoldás pedig természetesen egy kvarcóra :)
2020. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Illetve estére ne tedd mágnes (hangfal!) közelébe. Egy kevésbé márkás óra amúgy máshogy jár különböző helyzetekben, mint ahogy az 1. válaszoló is írta. Keress egy helyzetet éjszakára, aminél kb tartja a sebességet.

Ha mindenképpen ilyen pontos óra kell, akkor vagy vegyél kvarcot, vagy nézelődj körbe az 1M forint fölötti automatáknál.

2020. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan poziciók ahol pontatlanabb de ha extrém eltérések vannak akkor vidd óráshoz. Nekem a Vostok Amphibiám volt hogy kézen max fél percet sietet naponta de bizonyos pozíciókban másfél két percet is. Elvittem szervizeltetni azt mondta az órás hogy semmi kenés nem volt benne és ha így használtam volna tovább pár hónap és kuka szerkezet.
2020. febr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Röviden: Az automata óra ilyen.
2020. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
automata órák ilyenek... 10 órámból 9 kvarc.
2020. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!