Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak diesel, automata váltós Mazd6-ossal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Új Maza 6-osban gondolkodom, a tesztvezetések alapján nagyon pozitív a véleményem.

2016. máj. 2. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha karban van tartva, akkor elpusztíthatatlan, legjobb haverom 3 éve ingázik vele magyarország - németország közt, 3 év alatt 460.000-ret tett bele. Semmi komolyabb baja nem volt ez idő alatt.

20 ezrenként van olaj csere, 150 ezrrnként pedig vezérlést cseréltetett.

Én nemrég vrzettem, hát az én astra f-emhez képest még minig egy űrhajó, pedig az én astrámban csak 140.000 jött össze 25 év alatt :)

2016. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a semmiért szeretik az emberek, igazán jó kis autót hoztak össze.
2016. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mancsok mentek, köszi az eddigi véleményeket.
2016. máj. 2. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mazdából inkább benzinest vennék, abban jobban megbíznék. Ismerősömnek volt dízel Mazda 6-os autója, de nála havonta jöttek elő gondok, elég szép összegben méghozzá. De az nem a legújabb volt, hanem eggyel korábbi generáció. De lehet, hogy csak ő fogta ki a rossz példányt.
2016. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha újonnan veszed akkor olyan 200-250e km-ig nem kell vele törődnöd, majd csak a következő gazdának. ilyen fiatal autókról nemigen lehet motorikusan megállapítani semmit, de reméljük az új skyaktív dízel jobb mint a régiek.
2016. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. máj. 2. 23:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amúgy szebb, mint a hadonló kategóriás bmw, audi stb, + le is gyorsuljuk őket jelzőknél... Ez nekem nagy élmény az astra után :)

+ mikor megérkezünk vele valami üzleti megbeszélésre, mert néha elvisz haver ilyenekre, ilyenkor elszínészkedjük, hogy én vagyok a verő legény, sokkal komolyabban veszik, mintha valami "népautóból" szállnánk ki... Fekete kombi mazda6 sötétített üvegekkel...

Műszakilag nagyon nem tudok beleszólni a dolgokba

2016. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!