Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon göndör sűrű hajú nők,...

Nagyon göndör sűrű hajú nők, nektek is tortúra a szőrtelenítés? Milyen testrészeken a leginkább kellemetlen?

Figyelt kérdés
Haj szem és bőrszín szerint milyen típusnak a leginkább borzasztó?

2020. febr. 11. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Bár nekem nem göndör, de nagyon sűrű, erős a hajam.

Igen,tortúra,mert a szőröm is nagyon sok. Barna a szemem, a bőröm átlagos, nem kreol, de nem is hófehér.

2020. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyenes vagy hullámos a hajad? És mi csinálsz a szőrrel meghagyod ha nem kellene leszedni pl télen vagy egy folyamatos turtúra így az élet?
2020. febr. 11. 07:48
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Hullámos. Ilyenkor hagyom.
2020. febr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pasid nem hisztizik miatta? Jó neked
2020. febr. 11. 07:58
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tetszik, kereshet mást.
2020. febr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem se göndör, de erős és nagyon sűrű a hajam.

A szőr mindenhol másmilyen :D A lábamon nem erős, de elég sűrű és sötét, szóval muszáj rendszeresen szedni. Azt epilátorra szoktam, így elég jól kiritkult az évek során. Heti egyszer kell végigmennem rajta. A karom érdekes módon egyáltalán nem szőrös, csak nagyon világos kis pihék vannak. Hónalj is elég sűrű, azt is epilátorral szoktam. Szerencsére az sem erős.

A legrosszabb az intim rész. Megszívtam, mert pont a legérzékenyebb területen a legerősebb. Azt sajnos csak borotválni tudom. Próbáltam kozmetikusnál gyantáztatni, de már a bikinivonalnál is majdnem behaltam. És utána is iszonyatosan fájt, piros volt legalább egy napig, stb.

Fehér a bőröm, a hajam sötét barna, a szemem szürkés zöldes barnás.

Elvileg azt mondják, hogy a sötétebb bőr, sötétebb haj esetén erősebb, de szerintem totál random. Van szőke kékszemű ismerősöm erős szőrrel. És van kreol, barna haj, barna szem, és mindenhol csak kis pihéi vannak és ráadásul nagyon lassan nő neki vissza.

2020. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6-os válaszoló akkor te egy részét meghagyod, pl intim és a lábaidról és hónaljról szeded le?
2020. febr. 11. 09:47
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Nem hagyok meg semmit. Illetve a karomat nem szoktam, mert az nem szőrös. Intim részen borotvát használok. A többi (láb, hónalj) epilátor.
2020. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok,erős hajam van,sajnos a szőröm is ilyen,szinte minden testrészemen van belőle.Nyáron próbálom kordában tartani,több kevesebb sikerrel,ilyenkor viszont yeti vagyok.l.
2021. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9#-es milyen színben van ez a rengeteg hajad?
2021. febr. 9. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!