Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik, hogy a hónap bizonyos...

Létezik, hogy a hónap bizonyos napjain másabbnak érzem a parfümjeim illatát?

Figyelt kérdés

Elképzelhető, hogy menstruáció alatt másnak érzem a parfümjeim illatát? Vagy másképp működnek a bőrömön? A két kedvenc parfümömön vettem észre, mintha másabb lenne az illatuk 1-2 napja, a menstruációm pedig ma megjött. Mert az meg csak nem lehet, hogy pont ennyire egyidőben kezdett megváltozni a "koruk" miatt az illatuk...Vagy egyszerűen az orrommal lehet valami?

Bocs, ha rossz a kategória, de nem tudtam eldönteni ide, vagy az egészségbe menjen.



2020. febr. 11. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a szaglásod is megváltozhat ilyenkor, illetve a természetes illatod is, tehát másmilyennek fogod érezni a bőrödön.
2020. febr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen mert a ciklus alatt a hormonok hatására változik a bőr a haj, stb.
2020. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak azért furcsálltam, mert még egyszer sem vettem észre. Bár, most nagyon odafigyelve válogattam az illatokat egy alkalomra, lehet azért tűnt fel.

2020. febr. 12. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!