Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha borzalmasan...

Mit tegyek ha borzalmasan hiányzik egy bizonyos időszak az életemből? (A tavaly ilyenkori pár hónap) 18/L

Figyelt kérdés

Nem tudok mit kezdeni magammal, szörnyen hiányzik az az időszak, ami ilyenkor tavaly volt. Beléptem egy új környezetbe, megismertem új embereket és rátaláltam egy új szerelemre. És már egy ideje vége mindennek, minden rosszabb.


Most is megvannak a régi barátaim, és nagyon szeretem őket, rengeteget nevetek most is, de mégse ugyanaz. Hiányzik az az érzés, azok az impulzusok. Minden új volt, és új szagok és érzések vettek körül. És nem beszélve arról a srácról aki már nem az életem része. Hiányzik hogy rám nevessen, hogy megérintsen.


Mit tegyek? Lesz még valaha ennyire jó érzés?



2019. ápr. 25. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Most is megvannak a régi barátaim, és nagyon szeretem őket, rengeteget nevetek most is, de mégse ugyanaz."


Nagyon sokan küzdünk hasonló problémákkal. Elvégre mindannyiunknak voltak már olyan időszakai - mégha olykor csak nagyon röviden is - amikor felhőtlenül boldogok tudtunk lenni. Sokaknak azonban már sem a barátaik, sem a legapróbb olyan dolgok sincsenek már, amelyek legalább töredékében meg tudnák szépíteni a mindennapjaikat. Neked ez megvan. Te nen vesztettél el mindent. Éppen ezért gondolj bele, hogy végtére is közel sem olyan rossz a helyzeted, mint amilyen lehetne. Értékeld, amid van, és élvezd a jelened! :)

2019. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van velem is. Beléptem egy jó társaságba, sok közös programunk volt, jól éreztük magunkat. Aztán pár hónap múlva mindenki szétszéledt, én meg egyedül maradtam. Hiányzik, de már túl vagyok rajta. Találtam olyan dolgokat amiket egyedül is lehet.
2019. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos egy idő után megszokod az embereket. De ha újra járnád a 9. osztályt, akkor újra előjönnek az érzések.


A sráccal mi lett? Ismered-e egyáltalán vagy beszélgettél már vele?

2019. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy legalább megmaradtak a barátok. Vagy keress új barátokat.
2021. máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!