Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek nem dörzsöli ki a...

Nektek nem dörzsöli ki a lábujjatok közét a tanga papucs?

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem l.
2020. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azok sem egyformák. Van, amelyik nagyon kemény műanyagból van. Az biztosan kényelmetlen.
2020. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1x volt egy olyan par papucsom ami kidorzsolte. ez az volt a legmarkasabb. a legolcsobb decathlonos nem dorzsolte ki
2020. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 subrette ***** válasza:
100%
Anyagtól függ. Aminek kemény műanyag pántja van, olyat nem veszek, mert kidörzsöli.
2020. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En csak olyat hordok aminek vaszon az a resze. A gumis nem dorzsoli ki, de kenyelmetlen.
2020. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen...


A vékonytalpú, kínai, strandra való papucsokkal semmi bajom (nyáron a faluban szinte csak ilyet hordok sétálni, kisboltba menni, kertben lenni, stb...).

Tudom szabálytalan mindkettő, de bicikliztem is már papucsban, sőt füvet is nyírtam ilyenben...


Van viszont egy utcára való, bőr pánttal, merev talppal, na az kidörzsölte. Akkor az egyszer volt rajtam...


23/L

2020. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta hordók ilyet, de sosem egyik sem.
2020. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!