Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Le lehet vágni a szilikon...

Le lehet vágni a szilikon gyűrűt a tanga papucsról? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy tanga papucsot, a boltban felpróbáltam és kényelmes volt, viszont amikor itthon elkezdtem hordani nagyon kényelmetlen lett, mert annál a részénél ami a lábujjaim közé megy, ilyen kényelmetlen szilikon gyűrű van ráhúzva, még a boltban megkérdeztem az eladót, hogy ez tartozéka-e vagy csak úgy rárakták, hogy majd itthon leszedjem, de nem tudta megmondani (annyit mondott, ha leszedem ugrik a garancia). Szerintetek le lehet szedni? Nem fog tönkremenni tőle a papucs? Azért kérdezem mert nem volt túl olcsó, így baromi kényelmetlen, viszont tönkretenni sem akarom. Köszönöm!

2015. máj. 16. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Lábujjpapucs.
2015. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyedben inkább visszavinném.
2015. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet szedni, ha neked úgy jobb, de az is lehet hogy úgy még kényelmetlenebb lesz.
2015. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elviekben azt azért teszik rá, hogy ne törje fel a lábad az cucc az ujjaid között, de sajnos ez a szilikon gyűrű sem elég puha. Nekem is van papucsom, amin van ilyen, de én megszoktam, engem nem zavar. Le lehet szedni, ha téged zavar, de lehet, hogy úgy még kényelmetlenebb lesz.
2015. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat! Akkor megpróbálom én is megszokni.
2015. máj. 16. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért szoktam levágni, mert nekem az töri fel folyton.. pokoli érzés! :/
2015. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!