Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szoláriumr...

Mi a véleményetek a szoláriumról? Mennyi idő mire valakin látszik, hogy barnult?

Figyelt kérdés
illetve 16 éves már mehet?

2020. febr. 16. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már kezd ki menni a divatból az agyon szolizott bőr.

Nyugati orszagokban màr nem divat.

Nagyon bőrkárosító. Amikor 10-15 éve fénykorát élte a szoli, mindenki szét szolizta magàt. A most 35-45 éves korosztàlynál nagyon szépen làtszik, hogy ki szolizott és ki nem. Agyon aszalódott a bőrük.


A szolitól is függ hogy milyen hamar látszik meg. Fokozatossan kell növelni a bent eltöltött perceket. Szerintem 1-2hónap utàn már làtszik.

Pàr alkalomtól persze nem lesz semmi baja a bőrödnek!

2020. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én mentem 16 évesen is, csokicsöves 8 perccel 3-4. alkalom után már látszik.
2020. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A világ legjobb dolga, olyan fincsi! Elvileg 18 éves kor alatt tilos, én 13 éves korom óta járok, napi fél órára fekszem be. Itt van a házunk aljában, hazajövet az első dolgom befeküdni, olyan jól kiolvaszt, kényeztet :).
2020. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!