Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sötét ősz vagy sötét tél az...

Sötét ősz vagy sötét tél az "évszaktípusom"?

Figyelt kérdés

Hajam sötétbarna, semmi vöröset nem látok benne, talán hajfestékek közül a 4.0 árnyalatú.

A szemem középbarna, talán van egy kis zöldes beütése, de barna.


A bőröm nem hófehér, nem hófehér-rózsaszínes, de nem is kreolos. (Télnél azt írják, hogy hófehér bőrnek kell lennie. Van nálam fehérebb arcú is.)

Talán semleges, nem hajlik se "melegbe", se "hidegbe".


A szám inkább lilásrózsaszín.


Azt mondják, jól áll nekem a fakó rózsaszín, a fehér, a kék. Mondják, hogy fehér jobban illik hozzám, mint a világos szürkés barna.


Tükör előtt néhány színt arcomhoz mérve, a világoskék jobban illik, mint a tűzpiros. A sötétkék kevésbé jó, mint a világoskék.


Szemsmink terén azt mondják, hogy a kék jól áll.


2020. febr. 19. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül nem lehet megmondani, sőt még képpel sem 100%.
2020. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az tudja megmondani aki személyesen látott és ért hozzá, ha nagyon kíváncsi vagy rá akkor menj el egy tanácsadásra. De ha nem költenél erre feleslegesen, magad is kitapasztalhatod milyen színek állnak a legjobban. Arc közelében a fekete csak a tél típusuaknak áll jól (ezen sokan meglepődnek pedig így van) de ami minden típusnak egyetemesen jól áll az a türkizkék és a fekete is, ha nem arc közelében viseled.
2020. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy sötét a hajszíned, - kapaszkodj meg... meg lehetsz NYÁR is. Tekintve, hogy a világos, már-már pasztell színek jobban állnak, mint a tiszta tűzpiros.

Ezt hideg nyárnak hívják, - nagyon közel áll a télhez, csupán egy leheletnyit fakóbbak a tónusai.

Én is ilyen vagyok. A természetes hajszínem sötét, a szemem pedig centrális heterochromiás hideg barnás zöld, - az ilyen kevert színek egyébként gyakoriak a nyaraknál.

Ha nincs vöröses pigment a hajadban, biztos, hogy nem lehetsz ősz.

2020. febr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :)

#3: tényleg, lehetek nyár is. :/

Fekete sárgít kissé(itt jön be, hogy nem vagyok túl porcelánfehérbörű) vagy csak a lámpafénynnél tűnt úgy.

Kékeszöld meg mintha jól állna.


Talán kijelenthető, hogy rosearce-m van (hogy kell leírni), mert mondjuk most is pirosas arccsontnál.

2020. febr. 20. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!