Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha az intenzív vörös hajamat...

Ha az intenzív vörös hajamat vissza szeretném festeni sötétbarnára, akkor mondjuk fényben nem fog meglátszani az előző festés?

Figyelt kérdés
lehet hogy eh picit buta kérdés :)
2010. júl. 23. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
de mert kopni fog a mosásoknál
2010. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nagyon feltűnően? vagy akkor szivassam le újra a hajam, és utána fessem rá a barnát?
2010. júl. 23. 23:34
 3/5 A kérdező kommentje:
mármint nagyon feltűnően fog-e látszani*
2010. júl. 23. 23:35
 4/5 anonim válasza:

A vörös midnig minden hajszinen át fog ütni egy jó ideig:S

a hajadat ne nagyon szivasd le mert nagyon roncsolja!nekem volt pár szőkitésem és a hajam is sötét barna igy muszáj volt de hamar felhagytam ezzel mert tönkre teszik ,kb a negyede van meg a hajamnak és el is van törve!

A vöröset hagynagold egy ideig..hagyd hog ylenöjjön egy két centit fesd be barnára és onnan kezd el fokozatosan világositani,ne hirtelen,vagy max meliral..:)

de számits rá hogy egy félévig biztos látsznai fog a vörös árnylaat:/

sajnos az a baj hogy sok fiatal befesti vörösre mert az a leg kézenfekvőbb és utánna szenvednek vele:/én is elkövettem ezt a hibát:)

2010. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

már eléggé lenőtt, és rendesen kopik le, és rájöttem hogy az eredeti szín a legjobb. A barna után már nem fogom festegetni :)

2010. júl. 24. 02:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!