Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú, barna hajam van....

Hosszú, barna hajam van. Szívesen lennék modell kontykészítős fodrászversenyeken (vagy akármilyen festés és vágásmentes elfoglaltságon). Van rá esély, hogy kapok ilyen munkát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
ha magas vagy akkor igen...Számít a magasság...hidd el, sajnos tudom miről beszélek :/
2011. aug. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok túl magas, de úgy gondoltam, hogy ha a "hajkorona" versenyez, akkor nem kell "felhőkarcolónak" lenni a modelleknek. Nem vagyok kis tömzsi, de nem is túl magas.
2011. aug. 10. 01:49
 3/8 anonim ***** válasza:
mondtam higgyél nekem mert tom h miről beszélek... én is azthittem . 165 cm vagyok és derékig érő egyenes hajam van , hosstesskedni , fotomodellkedni akartam mert szép vagyok. pár hajshow castingra is elmentem, de hajmodellnek nem vagyok jó mert egyrészt 175 alatt vagyok és festett a hajam... szal ennyi..de ha nan akarod próbáld meg...kitudja...talán egyszer szerencséd lesz..
2011. aug. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amőgy meg ha te "úgy gondolod" és nem hallgatsz más véleményére akkor mégis minek tetted fel a kérdést???Hogy aztán elmagyarázd hogy , nem az nem úgy van ?
2011. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a normális választ, hiszek neked.


A 2. kommentelő, szövegértés luxus. Úgy gondolTAM, hogy ehhez nem kell magasnak lenni. Nem nem fogadom el azt, amit írtak. Ha nem értesz, ne is írkálj. Köszi!

2011. aug. 11. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
nem akarok beleszólni meg minden de a felettem lévő komikat egy ember írta:DDnem több:)amúgy kérdésedre válaszolva: próbálkoztál már castingon?:O ott visszahívnak ha kellesz ha nem meg nem hívnak.nézelődj a neten hogy mikor lesz a te városodban egy és menj el:Dhidd el egyszerűbb mint itt pár normális választ összegyűjteni:)
2011. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, még nem voltam, előtte meg szerettem volna kérdezni valakit, aki már volt, persze a normálisakat. A válaszomban azért írtam a külön kommentekre, mert nincs név,szóval nem tudhatom, hogy mikor ki mondja meg nekem, mit gondol :D Inkább tényleg önállósítom magam, köszönöm! : ))
2011. dec. 27. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Hozzám jöhetnél, el lennék a hajaddal:DDD
2015. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!