Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendelt mostanában valaki...

Rendelt mostanában valaki about you oldalról? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy régebben mást küldtek, mint mondjuk amit az ember valójában megrendelt, még mostanában is megy ez? Egy órát néztem ki, persze nem a legdrágábbat, de gondolkozok, hogy megmerjem rendelni vagy sem.
2020. márc. 5. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tegnap rendeltem, mert akció volt.

Egy 29.990 ft értékű cipőt vettem meg 10.995 ft-ért! :)

minden sportcipőre volt -8000 ft, + 50% kedvezmény, és össze vonható volt az akcióval. :)

Jövő héten jön elvileg :D

2020. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barátnőm ódákat zeng róla. Kb 2 naponta rendel valamit.

Én még nem mertem.

Engem a visszaküldés érdekelne, hogy az mennyire macerás?

2020. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen szoktam, nagyon szeretem. Főleg, hogy amikor náluk akció van, akkor az tényleg akció. Nem úgy, mint a H und M-nél, hogy akció előtt felviszik a termékek árát 5-6 ezerrel, vagy a már amúgy akciós termékeket is drágábban adják a promo alatt... :)


Az About You-nál meg tényleg sokszor több tízezret spórolhatok, ha jókor, okosan vásárolok. Most volt pl. ez a sportcipő akciójuk, ami azért volt jó nekem, mert imádom a sportcipőket, fanatikusan gyűjtöm őket kb. Adidasokat vettem 15-17 ezerért, Converse cipőt 8-ért Hugo Bosst 14-ért (50 ezres cipőt ennyiért elhozni szerintem nagyon jó). De volt már, hogy 40 ezres kabátot fogtam ki 8-ért. Kb hetente, kéthetente rendelünk és eddig kétszer volt probléma.

Egyszer hiányzott egy termék, egyszer pedig egy kabátból az öv. Mindkétszer azonnal segítettek és pótolták a dolgokat, plusz kaptunk akciós promokódokat is.


Az ügyfélszolgálatuk nagyon segítőkész!!:)

2020. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!