Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostanában más is járt úgy,...

Mostanában más is járt úgy, hogy ebben a kategóriában több kérdését és válaszát is kitörölték az oldalról?

Figyelt kérdés
Nem volt benne szitkozódás, se párt leszólás, csak az igazságról kérdeztem / válaszoltam, a véleményem mondtam el.

2018. ápr. 22. 09:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak mostanában.
2018. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szó mi szó, nehéz néha kiindulni a moderátorok logikájából.
2018. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Igen. itt rendkívül erős cenzúra működik a szólásszabadság nevében.


"Nem volt benne szitkozódás, se párt leszólás, csak az igazságról kérdeztem"


Akkor itt van az eb elhantolva. Az igazságról kérdezni, vagy írni itt a legszigorúbban tiltott. Ha bármiről leírod az igazat még a hozzáférésed is azonnal törlik. Hogy igazat írok meglátod majd hamarosan, ahogy eltűnik a válaszom.

2018. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor az öncélúan sértő válaszokat még a jelzés ellenére is meghagyják, néha pedig egy picivel is élesebb hangnemű, de kulturált, a témához kapcsolódó válaszokat törölnek.
2018. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Lazy Lover ***** válasza:
6%
Sajnos kezd fidess párti oldal lenni ne csodálkozz ezen...
2018. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, még írtam is az email címükre, ahol egy lekezelő választ kaptam, miszerint csak én vagyok ezen a véleményen. Hát, nagyon úgy látszik, hogy sok embernél kiüti ez a lekezelő arrogáns stílus a biztosítékot, csak senki nem ad neki hangot, hanem szépen lassan inkább egy másik oldalra mennek át az emberek.
2018. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezt is bekebelezte mészáros?
2018. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Lazy Lover !


Pont nem!

2018. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"írtam is az email címükre, ahol egy lekezelő választ kaptam"


Hát az biztos hogy a lekezelő válaszokhoz nagyon értenek. Ha azért fizetnek, akkor ezek már multimilliárdosok.

2018. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az igazság leírása szövegem erős volt. Úgy értem, hogy az igazságtalanságról írtam, a propagandáról, a sajtóról és a választásról. Nem azon vagyok, hogy fúj fidesz meg ilyenek, de be kell vallani egy fideszesnek is, hogy a Sorosozás propaganda, a választáson 49%-ra ha 2/3-ot kapsz az már nem demokratikus, és az hogy 3-szor is 2/3-adja van egy pártnak az diktatúra. Lopnak, csalnak, MINDEGYIK pártban van ilyen, és ezt kellene felfognija mindenkinek, hogy nem hülye "emeszpés", hülye jobbikos meg hülye zöldpárt van, hanem igazságtalan rendszer az egész. Ha csak széthúzás van, meg egymásra mutogatás, akkor nem ér el semmit az ország. Meg kellene hallgatni mindenkit és nem hazudni, ezt pedig egy párt 2/3-os többségével meg propaganda médiával nem lehet.
2018. ápr. 22. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!