Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti szoktátok a feneketeken is...

Ti szoktátok a feneketeken is borotválni alulról a szőrt vagy csak a bikinivonalat vagy az egész háromszöget?

Figyelt kérdés
Ha szoktátok akkor ti hogy tükörrel vagy mibe nézitek hogy jó e? Esetleg fiúk válaszára is kíváncsi vagyok, ti milyen fazonú intimszőrt szerettek jobban

2020. márc. 8. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szoktam a popsimnál is. :) Vakon tapizom a kezemmel, nem használok tükröt, rutinból megy. Egy háromszöget hagyok meg a szeméremdombon, a többit leszedem. :)
2020. márc. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak a bikinivonalnál,viszont a fenekemnél szoktam, mert nekem ott is eléggé sok van. Érzésre csinálom
2020. márc. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A fenekemen es a szemeremdombomon is leszedem teljesen a szőrt. Nem használok tükröt.
2020. márc. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fenekemen teljesen leszedem a szort. Zuhanyzoban guggolva csinalom tapintas alapjan. Bikini alatt egy vastagabb csikot hagyok meg.
2020. márc. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Én pasi vagyok, nekem, de úgy vettem észre h már egyre többünknek is, jobban bejön, ha meg van hagyva vmennyi szőr. Izgatóbb, izgalmasabb, jobban felhívja a figyelmet arra a fontos helyre.
2020. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen szoktam alul is, leguggolok egy tükör fölé és epilálom mindenhol.

A csupaszság sokkal könnyebben tisztán tartható.

F

2020. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
A teljesen természetest kedvelem. Nem tudom, miért, talán mély nyomot hagytak 90-es évekbeli gyerekkorom strandemlékei, amikor még nem volt kérdés, hogy érett nőknek dús szőrzete van, és általában látszott is egy kicsi a széléből. De manapság meglehetősen ritkának számít az ízlésem.
2020. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Gyantazom a fenekem kívül belül tükör segítségével. Fiú létemre. De én meleg vagyok
2020. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Epilalom mindenhol,fenekemet is tukor nelkul. N/36
2020. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=pw9Hew9Ufvk


- a videó szerint szoktam leborotválni mindenhol. azért linkeltem be, mert szerintem sok mindenkinek (kezdőknek) hasznos lehet...

2020. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!