Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha hízok...

Miért van az, hogyha hízok egy nagyon kicsit is, akkor szebb lesz az egész arcom?

Figyelt kérdés

Ilyen 1-2 kiló szokott ingadozni nekem, ha véletlen felszalad 2, az arcom kiszépül, pattanások is elmúlnak, mert 1-2 elő szokott fordulni.

Miért van ez?


2020. márc. 13. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom, a szervezeted akkor van egyensúlyban.

Az ideális testsúly, meg az egyéni, szervezeted számára optimális testsúly nem mindig esik egybe. Az én ideális testsúlyom például valahol 58 kiló körül lenne, ennek ellenére 70 kiló környékén van a szervezetem stabil, nyugalmi állapotban, ahonnan se nem fogyok, se nem hizok, csak kemény fogyókúra segitségével, és akkor is csak folyamatos diéta mellett nem jön vissza.

2020. márc. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ!

Én is visszafogom magam, 56-57 körül tartom a súlyomat, de ha nem figyelek, felszalad 60 körülig, akkor viszont kiszépül az arcom.

Viszont úgy már nem tetszem magamnak, szóval mindig vissza szoktam fogyasztani magam..

2020. márc. 14. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!