Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, van olyan, aki...

Fiúk/lányok, van olyan, aki suli után mondjuk egész nap azon gondolkozik, hogy hogyan lehetne szebb?

Figyelt kérdés

Sajna nekem nagyon sok időm megy el ezzel.Milyen diétát csináljak, mikor menjek sportolni, hány felülést, lábemelést,stb. csináljak.Milyen legyen a hajam, milyen ruhákat,kiegészítőket vegyek.

Egyébként tanulok rendesen,kitűnő vagyok,de kb. 1 órát szánok maximum naponta tanulásra,vagy kevesebbet.Annyira sokat nézegetem magam a tükörben,mégis mindig elfelejtem,hogy hogyan nézek ki,hol a felesleg,mit kellene letornázni.

Persze vannak olyan napok,amikor kiborulok,hogy a külső sosem lehet elég tökéletes, és egész nap túrórudin,csokin,vízen élek vagy valami ilyesmi, tök egészségtelen,de csak ritkán fordul elő szerencsére.

Szóval nálam ez kb. 1-1,5 éve van így, és azóta le is épült az önbizalmam.Vagy nem is tudom, nem tartom különösen szépnek magam, de szokták mondani,hogy csinos vagyok.Mindig jobbat akarok.


Nem tudom,hogy nagyon beteges-e?Van ilyen sorstárs itt?


2010. okt. 29. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Egész nap nem, de én is azon vagyok, hogy jobban kellene kinéznem. Fogyás, sport, fodrász..stb, de eddig még nem sokat tettem.

De te tehetsz érte. Ha teszel valamit pl. eléred az álomsúlyodat sporttal és egészséges táplálkozással, az már önbizalommal tölt el, és ezt kifelé vetíted.

2010. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem beteges én már 10 éve gondolkozom ezen. csak pénzem nincs.
2010. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem néhány éve bizonyos az önbizalmamat összetörő események miatt...

Állandóan azon gondolkodom, hogy hogyan lehetnék szebb...mindig másokhoz hasonlitgatom magam, és állandóan csúnyának érzem magam...Nekem a testalkatommal nincs különösebb baj...pont azzal nem, amit még valamennyivel könnyebb lehet alakítani. Nekem az orrommal, a számmal és a bőrömmel, meg úgy ámblokk az egész arcberendezésemmel van problémám...

2010. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
uuristen nálam totáál ugyanez a helyzet:D soorstárs. sőt, nálam még az is hozzátartozik, hogy mindenki azzal cseszeget hogy menjek modellnek...de egyszerűen nem hiszem el: ((
2010. okt. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is ez van egy ideje. Az önbizalmam egyenlő a nullával...Mindig másokhoz hasonlítom magamat, hogy mi lenne ha én is olyan jól néznék ki mint ők. Az alakommal nincs baj, sőt vékony vagyok, nekem inkább az arcommal van bajom... Van olyan is, mikor úgy érzem nem is vagyok én csúnya, de akkor meg miért nem kellek senkinek?... szóval :(
2010. okt. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hagyjukmár, az ilyenek mint ti mindig jol néznek ki:D nem a belső hangodra kell hallgatni h de szarul nézel ki, hanem a többségre h mit mondanak:D énis sokszor rágódom h mit kéne magamon javítani, de nem kesergek mert tudom h nem vagyok ronda és más örülne ha olyan lenne mint én:D ha nem vagytok igénytelenek, jó a kisugárzásotok az már jó. és felejtsétek el ezt az egésznap egy szál salátalevelet eszem dolgot mert iiiszonyat ciki. a pasik is utálják. :D egyél ami jól esik, mozogj, érezd jól magad, ennyi.
2010. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szép nem leszel semmitől se, ha nem születtél annak!Se sporttól, se ruhától, se sminktől...Ébredj már fel!
2010. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!