Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek az...

Fiúk! Nektek tetszenek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Elég magas vagyok 172cm,és 58kg. Barna hajam és szemem van,sápadt bőröm. Szép arcom van de elég kislányos. És elég lapos is vagyok(75A a melltartóméretem) de ez engem nem zavar eszem ágában sincs nagyobbítani.

Hogy félreértés ne essék nem ismerkedni szeretnék,csak érdekel kinek,mennyire jönnék be?



2020. márc. 14. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem kifejezetten tetszenek az ilyen lányok. Alapból olyan vagyok, hogy a lányoknak inkább a fenekét nézem meg, mint a mellét.
2020. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Mint mindig: leírás alapján egyértelmű véleményt nem tudok mondani, viszont amit leirtál azzal nincs problémám, határozottan tetszik. Sápadt bőr alatt nem tudom pontosan mit értesz, mert ez így mindenképp negatív (egészségtelen) jelző. Ha hófehér bőrt az is kimondottan tud tetszeni.
2020. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ez azért bonyolultabb.

Ha arcra tetszel, kellemes a hangod és személyiségre is ott van akkor amiket felsoroltál azokkal bőven van esélyed.

2020. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt: a 172 cm nem kifejezetten magas, inkább átlag. 175 cm-től számít magasnak egy lány.

Másrészt: magadról nyilván elfogultan írsz, a legtöbb ember azt mondja, hogy neki szép az arca, tiszta a bőrre, szimmetrikus az arca stb. Ezt azért mondja kb mindenki, mert ezt az arcot szoktad meg a tükörbe nézve, az agyad kijavítja a hibákat.

Harmadrészt: ez csak egy leírás, ebből senki se tud elképzelni.

2020. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó a magyar lányok átlag magassága 165cm körül van 172cm viszonylag magas ahhoz képest.(Bocsi hogy eltértem kicsit a témától)észrevéttel:A srácok többsége feneket figyel így ha az jó akkor a legtöbbnél van esélyed.
2020. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,nekem csak az ilyenek tetszenek. F.
2020. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vannak olyanok mint pl én,

Hogy egy lányba nem csak a kinézete miatt tudok beleszeretni hanem hogyha csak szimplán aranyosan,igényesen nêz ki, és mellette van egy normális személysége az már több mint elég.

Mert vannak akiknek azért kell barâtnő hogy tudjanak vele vagánykodni a haveroknak, meg státusz szimbólum, de vannak akik foglalkozni szeretnének vele és jólérezni magukat.

2020. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd ha latlak eloben, es megtapasztalom, hogyan beszelsz, akkor beszelhetunk errol a temarol.
2020. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!