Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köröm építőzselé nélkül. Bajt...

Köröm építőzselé nélkül. Bajt csináltam?

Figyelt kérdés

Évek óta magamnak csinálom a körmömet, fertőtlenítek, rakok egy réteg átlátszó építő zselét, arra színes zselét és aztán a fényt.

Véletlenül az egyik kezemen elfelejtettem építő zselét tenni és a körmömre raktam egy réteg színes zselét, aztán megköttettem az UV lámpába... aztán rájöttem hogy az építő zselé kimaradt és lereszeltem a színt. Nagy bajt csináltam ezzel?

Utána ahogy lereszeltem az egyik körmömön lett egy pici kis piroskás folt... ha hozzáérek nem fáj, viszont ha egy kicsit megnyomom úgy már fáj.

Az lehet a probléma hogy ott túlreszeltem? vagy a színes zselé árthatott neki?

Nem szeretnék bajt csinálni, még sosem fordult velem ilyen elő... miután leszedtem nem raktam rá semmit.. most szabadon van.. nem tudom, ilyenkor jobb hagyni egy kicsit? vagy szabad rá építeni?

Nagyon megköszönném ha valaki hozzáértő tudna segíteni.. akár képet is küldök privátban..


(Segítséget kérek! Az olyan válaszokra hogy "ezért nem kéne magadnak csinálni" vagy "nem véletlenül tanítják" nem vagyok kíváncsi... és a "menj el egy körmöshöz" válaszra sem.. a körmös 3 nap múlva dolgozik... én pedig szeretnék előbb választ kapni, ha lehetséges.)



2020. márc. 15. 02:59
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Csak túl lett reszelve, azért piros és fájdalmas kicsit.


Nem azért nem szabad színes zselét kenni a körömre, mert ártalmas, hanem azért, mert nem megfelelő önmagában a tapadása és nem elég kemény.


Nyugodtan tegyél rá zselét, még védi is a puha körömlemezt.


Amúgy csak annyi, hogy az egy réteg zselé + színes zselénél azért a zselét rendesen fel kéne vinni rendesen c ívvel. De valószínűleg alapjáraton szép és erős körmeid vannak,ezért nem okoz gondot.


Miért nem váltasz géllakkra egyébként? Lehet, jobb lenne.


Képet küldheted, megnézem.

2020. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!