Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki magas az mitől magas? Azt...

Aki magas az mitől magas? Azt tudom hogy a genetikától függ.

Figyelt kérdés

Szóval akik magasabbak azóknak melyik testészük magasabb. A lábuk az egész teste?

Egy 155cm es egy 175cm között pl.


Egy lánynál a 175cm mennyire magas?


Van valami amivel magasabb lehetek. Már csak azért is,mert vékonyabb,hosszabb lábak szebbek. Azt mondják egyszer nő máskor hízik az ember. De mivan azzal aki nem nő már,pedig fejlödő korban van. Tényleg ilyenkor mi fejlödik? Agy? Tüdő? ...?



1. elnézést a helyesírásért,ha van.

2. Azért is ha sok a kérdést és bonyolult/nem átlátható.

3. 16/l


2020. márc. 17. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Főként a genetikától függ,de a táplálkozás is hozzajárul. Egészséges étkezés sok zöldség,gyümölcs,vitamin. Igen 175 cm egy lánynak már magas. Én 172 vagyok,az még határeset.
2020. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A test egésze, de az arányok változhatnak. Valakinek különösen hosszú végtagjai vannak, stb.
2020. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

" melyik testészük magasabb"

A fejtetőjük, az van a talajtól legmesszebb.

2020. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én gyerekkoromban nem ettem egészségesen egyáltalán és 175 cm lettem. szüleim magasak. és én hamar megnőttem, már 13 évesen majdnem elértem a végleges magasságom, aztán 20 éves korom körül még nőttem 2 cmt :)

egyébként rajtam arányosan oszlik el a magasságom, de nem tartom magam azért olyan magasnak

2020. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte 100%-ban genetika. Egy volt osztálytársam kb 10 éves koráig csak üres tésztát és kenyeret evett(semmi egészséges kaja), mégis lett vagy 185 cm. Én mindig változatosan étkeztem és 157 cm vagyok(lány). Genetikán múlik :D
2020. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika!! Szüleim magassak, ezért én is az vagyok, 178 cm. Kiskoromban nagyon finnyás voltam, alig ettem és mindig csak ugyan azt akartam. Nem befolyásoló tényező.
2020. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Brokkoli, karfiol, petrezselyem, zeller, gombak
2020. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyukám alacsony, apukám magas. Én és a testvéreim is magasabb.

178 cm magas vagyok és a lábaim a leghosszabbak, 105 cm.

L

2020. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!