Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fjallraven Kanken hátizsák...

Fjallraven Kanken hátizsák egyetemre?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy bejárós vagyok. 1 óra az út vonattal. Tehát napi 2 óra a vonatozás. Laptopot, füzetet, kaját, innivalót és pénztárcát vinnék magammal. Esetleg egy könyv.

Megéri megvenni?

Kézitáska nekem nem vált be. Nem tudok bele úgy pakolni és sok minden bele se fér vagy nem tudom összehúzni. Hosszabb távon meg nehéz cipelni.

Nagyon tetszik a Kanken, viszont nem ‘ciki’ 22 évesen? :D


(Igen, tudom most online vannak az órák de próbálok előre gondolkozni :) )


2020. márc. 25. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Engem kiraz a hideg az ilyen hatizsakoktol.
2020. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Egyet kell értenem az elsővel. Valahogy nekem se tetszenek ezek a táskák.
2020. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A hátizsák jó ötlet. Ha neked ez tetszik és beleférnek a cuccaid, akkor válaszd ezt. Most nagyon sokaknak van. Én meg nem szeretem az ennyire tömeg cuccokat. Kb. mint pár éve a puma kézitáska.

De ettől még mások szerethetik.

2020. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne másnak akarj megfelelni, ha neked ez tetszik, akkor vedd meg! Nincs olyan, hogy ciki.
2020. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
sztem ezek a táskák állati jellegtelenek és rondák, de, ha akarod, vedd. Te pénzed, te döntésed, te hordanád.
2020. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a hátizsákokat, de nyugodtan vedd azt, ami tetszik. Nem “ciki”, nagyon sokan hordanak ilyet egyetemen is.
2020. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek, de rengetegen hordanak ilyet, szerintem nincsen vele semmi baj, sőt szerintem ez most még divat is. Nekem is hátitáskám van, mert abban fér el a cuccom és az a kényelmes.
2020. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jártam sokáig egyetemre, nem jött be, de azt az egyet pl imádtam, hogy senki, de tényleg senki nem foglalkozott azzal, hogy ki mit hord. Felnőtt emberek körében ez nem divat. Ha neked tetszik, használd.
2020. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Már meg is rendeltem.

2020. márc. 28. 13:41
 10/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Jó az! :)))


(Nekem mondjuk a mindennapokra az MFH Assault II-es negyven lityós hátizsák vált be. Erős, tágas, egyterű)

2020. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!