Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek milyen test alkat jön...

Nektek milyen test alkat jön be? Milyen az ideális?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy vagytok vele engem pl taszitanak a fiús lányok. Ha valaki a lányokat szereti akkor miért fiús?🤷 remélem nem sertem meg a fiús lányokat🤫

Nekem a gyengém azok a lányok akikről nem mondanám meg hogy szeretik a lányokat vagy lányokat is:) 😍

20/L😽



2020. márc. 28. 21:04
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%

Szia!

Egyetértek veled.🙂 oszinten eddig egy lannyal ismerkedtem szemelyesen, de aztan nagyon hamar megmutatkozott a valodi, még eleg eretlen éne. Azota senki. Pedig biztos van valaki korulottem. De ez manapsag eleg nagy elvaras, hogy legalabb ertelmes legyen az illeto. Nehez tema ez nalam. Na de a kulsorol.. nekem is a noies lanyok tetszenek😊 de a belso a legfontosabb.🙂

2020. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Igazából a tomboyos lányokból is van, akikért megőrülök és a nőiesekből is, az alacsony/magas lányokat is szeretem, a rövid-hosszú hajúakat is. Ami nagyon mérlegel nálam, az az aranyos arc.Alkatból, a sportos, az se baj, ha van fogni rajta kicsit. Szóval vékony vagy kicsit ducibb alkatúakból is van, aki tetszik.(mondom ezt úgy, hogy még sose volt barátnőm, eléggé shy vagyok:/)


De igazából az arca és ruházat-stílusa ami legelőször megfog egy lányban.

2020. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
en fiusabb lany vagyok, nekem a noies, hosszu haju, vekonyabb lanyok tetszenek :3 leginkabb az fog meg, akinek van egy nagyon noies, eros kisugarzasa, szexussal, mar elso latasra is. ^^ tobb olyan lannyal is voltam mar, aki elotte csak pasival volt, mondjuk az eseteimre nincs rairva legtobbszor, hogy leszbik sajnos. :D
2020. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Sziasztok. Ismerkednek. 32 éves vagyok. Kissé teltebb alkat az arcom szép. Rendezett külső. Írj és csevegünk akár chaten
2020. máj. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mint én 90 60 95
2021. márc. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!