Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő, amire a piercing...

Mennyi idő, amire a piercing helye begyógyul?

Figyelt kérdés

Szeretnék szemöldök piercinget vagy talán spider biteot. Az a kérdésem, hogy nagyjából mennyi idő, amire már nem lesz érzékeny, és piros, esetleg dagadt? Mennyi ideig kell bennehagynom, míg cserélhetem? Ha hosszabb ideig nem teszek be piercinget, akkor beforrhat? Léteznek olyan "láthatatlan" piercingek, amit betehetnék mondjuk amikor munkában vagyok, hogy ne legyen feltűnő?

22/f



2020. márc. 28. 23:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy snake bites, vagy industrial, vagy nyelv pc... nem döntöttem el, de akarok :D
2020. márc. 28. 23:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon emberfüggő, hogy mennyi idő, míg begyógyul. 3-4 hét biztosan kell az ékszercseréhez. Nekem van olyan piercingem, aminek egy év kellett, mire többé nem gyulladt be (porcban), de a nem porcosnak elég volt egy hónap.

Beforrhat, attól függ, mióta van meg a piercing helye.

Igen, vannak szilikon piercingek.

2020. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szemöldök piercing hamar gyógyul. 1 vagy másfél hónap volt nekem
2020. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!