Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan növesszek szakállat?

Hogyan növesszek szakállat?

Figyelt kérdés
Hagyjam amíg nő, viszont akkor nem egyenlő hosszúak és még sok van aminek meg kell erősödnie vagy vágjam le 2cm és várjak amíg a többi is eléri?

2020. ápr. 2. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Borotvalkozz 2 naponta. Fél év múlva hagyd nőni. Brutális módon be fog surusodni.
2020. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na ez nem igaz, nagyon sűrűn borotválkoztam 14 éves korom óta, illetve a szőrszál csak akkor erősödik ha hagyod nőni
2020. ápr. 2. 20:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Első lépés: ne használd a borotvád

Nincs második lépés

2020. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem borotvát használnék hanem szakállvágot állítható mérettel
2020. ápr. 2. 20:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te most mennyire vagy "karanténban", de ha igen, ez pont alkalmas idő a szakállnövesztésre. Sajnos ez olyan, legalábbis nálam, hogy 6-8 hét, mire igazán formázhatóvá, egyenletessé válik, és akkor lehet igazitgatni. Ez egyben 6-8 hét borzasság, viszont cserében euforikus a pillanat, amikor eljön az idő, hogy fazonra igazitsad, és megszületik a rememmű az arcodon... :)
2020. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*remekmű. Amúgy #1-nek éppúgy igaza van, mint az utána szólónak. Van, akinek a borotválkozás hozza meg a sűrűsödést, és arra esküszik, van akinek a növesztés.


Nálam egyébként a növesztés hozta meg, illetve az évszakok váltakozása (érezhetően és láthatóan megváltozik a szőrszálak kinézete, tapintása télen és nyáron). Ettől edzetté válk a szakáll, hiába, hogy közben mindig nő és vágod a régebbi részt.

2020. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát igen jelenleg karantémban vagyok, pont ezért terveztem:D

Hétfőn lesz 3 hetes, de sajnos nem egyenletesen nő, eddig volt egy kopasz foltom de ma vettem észre, hogy már pihésedik, míg a nyakam többi része fekete mint az éjszaka:D

2020. ápr. 4. 22:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Oppsz! Nyakadon sose hagyd meg a szőrt, akár borostát, akár szakállat növesztesz! Alapvető stilushiba, és akik ezzel tisztában vannak, azok taplónak fognak gondolni, ha te nem tudod.


Az állad alatt lehet, de lejjebb már nem.

Amúgy a foltosság a korral együtt el fog múlni, de lehet, hogy csak 4-5 év alatt. Ha zavar, hordd fazonra nyirva a szakálladat. ;)

2020. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag ez a nyakszőr dolog az egyik, ami élesen megkülönbözteti a kultúrkörben lefogadott szakállat a vadember kinézettől, szóval tényleg fontos, ha például majd állásinterjúra mész.
2020. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*elfogadott
2020. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!