Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony arcomat dús szakáll...

Vékony arcomat dús szakáll mögé rejteni, jó ötlet lenne? Amúgy is imádom a szakállamat, de most elgondolkodtam hogy nagy szakállat növesszek. Vélemény?

Figyelt kérdés
szakáll, szőr
2014. dec. 25. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mert ha 60, akkor oké a nagy szakáll, de ha 16-55 között vagy, akkor nem. legalábbis az én ízlésem szerint.

2014. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a nagy szakállat... Nem hiszem hogy bárkinek is komolyan jól állna a mikuláson kívül... Inkább csak valami szexis borosta.
2014. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ha tudsz olyat növeszteni, mint Ricki Hall, b*szd be a borotvát a kukába.


Nézzétek meg, ki az. Aki aztmondja, az nem szép szakáll, az hazudik. Bár, 1000 férfi közül, akik képesek szakállt növeszteni, talán 1-nek ilyen lehet.

2014. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik a nagy szakáll, legfeljebb csak a borosta.

Megnéztem Ricki Hall-t, nekem spec az övé sem tetszik.


25N

2014. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
25%
Persze vannak akiknek nem tetszik, de az átlagnak nincs baja vele, sőt. Ha rendesen nő, erős, akkor érdemes. A nőknek ott a smink, pl bőrhibák eltakarására, vagy csak az arc megjelenésének megváltoztatásában. A szakáll a férfiak "sminkje".
2014. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó attól hogy te szakállbu*zi vagy még nem lesz általánosan közkedvelt. Elrejti az arcot, pont ezért nem tetszik. A borosta viszont alapkövetelmény.
2014. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

5-s vagyok.


Nem vagyok szakállb*zi, bár tetszik.

De, ha valami olyan probléma van az arcoddal, ami nem szép, vagy csak az arcod alakját akarod megváltoztatni, mert túl vékony (?, mit tudom Én miért), akkor jó ötlet. De a srácnak kell hogy tetszen, meg max a barátnőjének.

2014. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapesetben zavaró ha valami eltakarja az arcát egy pasinak. (Ha nincs más választása, akkor oké, az ő döntése) Nekem a legfontosabb az arc. Az arc "lényeg". Lehet bárkinek olyan teste, amiről mindig is álmodtam, ha nem tetszik az arca, akkor oda a vonzalom. Nulla.

A szakáll csak egy fölösleges, zavaró plusz, ami a legtöbb vonást, érzelmet, arckifejezést elfedi. Ráadásul borzasztóan öregít.

Rohadtul zavaró, hogy ott egy -tegyük fel- szép arc, és nem látok belőle semmit a szakáll miatt.

Persze ez minden férfinak a saját döntése, úgyis olyan barátnőt keres magának az illető, akinek úgy tetszik, ahogy saját magának.

2014. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!