Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti a hosszabb vagy a...

Lányok ti a hosszabb vagy a rövidebb hajat szeretitek?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam rajta, hogy levágatom rövidebbre. Én nekem a rövid az az vállig erő kB


[link]


Nagyon hosszú hajam van

Eléggé gyorsan is nő, hullámos enyhén göndör vasalni nem szoktam, hála nem zsírosodik gyorsan, nem korpás. Tetszik meg minden, hogy szép hosszú de nagyon tud zavarni bele akad mindenbe. És ha kivan engedve egy idő után nagyon zavar. Fésülni nehéz nem csak hossz miatt hanem azért is mert nem egyenes és ha kifésülöm akkor meg úgy néz ki mint egy oroszlán sörnény arról nem is beszélve, hogy fölösleges fésülni annyira mert úgyis vissza göndörödik. Szokták mondani" jaj szép hosszú a hajad stb.. Meg,hogy szép hosszú miért nem hordod kiengedve? "Ezen a dolgon régóta gondolkozok semmi köze ehez a "jaj karantén van borotvaljuk le a hajunkat úgyis vissza nő" erről szó sincs. És fodrászhoz mennek mert én nem nyúlok hozzá el ne rontsam xd. Most nyilván nem fogok menni mégha úgy is döntök. Csak gondoltam kiírom. Szóval ti melyiket szeretitek jobban? Ti levágatnátok? Illetve hogyan hordjátok a hajatokat?



#rövid haj #hosszú haj #hullámos haj'
2020. ápr. 8. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha neked röviden kényelmesebb lenne, akkor vágasd le, ne érdekeljen mások véleménye. Azt viszont fontos tudni, hogy ha hullámos/göndör a hajad, akkor nem fog úgy állni röviden, mint a képen. Tudom, mert nekem is hullámos/göndör, és ha rövidebb, egyrészt sokkal jobban göndörödik, másrészt jobban “száll”, felpuffad, nem áll sehogy (pláne, ha kifésülöm és még oroszlános is :D). Szóval ha hosszú és lehúzza a súlya a hajat, nyilván máshogy áll, úgyhogy majd jobban oda kell figyelned a formázásra, eövidebb hajat mondig macerásabb beállítani (szerintem).
2020. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Vágass először kevesebbet hogy ha nem vagy biztos benne és akkor még mindig lehet vágni többet ha úgy gondolod. Ha meg gyorsan is nő hogyha nem tetszik gyorsan vissza nő.
2020. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 8. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

nekem is hullámos göndör hajam van, és eddig majdnem mindig rövid volt (ritka kivétel mikor megnövesztettem és akkor se tetszett így levágtam vállig)

most azon teperek h megnövesszem és egész jól haladok vele mert már a melltartóm vonalában van h ha hátra teszem :D neked remélhetőleg tetszeni fog a rövid, így én is azt mondom h ne hallgass másokra mert az a te hajad ;)

2020. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 köszi a választ
2020. ápr. 11. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tarkopaszon hordom, már régóta, így szeretem. 25/N
2020. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Nekem 5 éve (kb 16 éves koromtól) állig érő és fül felett 1 cm közötti hosszúságú a hajam . Igazából a rövid hajban az a jó hogy lehet változtatni, meg frizurajellege van. Nekem a hosszú haj még annó tinikoromban nem is állt jól. Olyan mélabús arcom volt tőle, meg sehogy sem állt.
2020. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!