Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt el lehet érni vagy lehetet...

Ezt el lehet érni vagy lehetetlen?

Figyelt kérdés

Szeretném, hogy az arcvonásaim finomabbak legyenek.

Az orrommal nem vagyok megelégedve, a számmal sem teljesen.

Valahogy azt szeretném elérni, hogy finomabbak legyenek a vonásaim.

Nem tudom jobban megfogalmazni de biztos értitek.

Például hogy ne tűnjön nagynak az orrom, az egész arcom kevésbé legyen feltűnő.


2020. ápr. 9. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen elérni. Csak kérdés, hogy hogyan akarod.

Plasztikával? Mert azzal nyilván "minden" megoldható. Ezt az ötletet én nem támogatom amúgy.


Sminkkel is vannak trükkök, hogy ne tűnjön annyi nagynak ez meg az - bár itt inkább csak távol-nézetről beszélünk.


Vagy egy képen akarod megoldani? Photoshoppal is lehet segíteni. De úgy összességében nem árultad el hova, és miként kell.

2020. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eredetileg arra gondoltam, hogy "élőben" hogy lehetne ezt elérni plasztikai műtét nélkül. Milyen sminkkel, frizurával, esetleg ruhával. Vagy mi mást lehetne még tenni.

Képek esetében is érdekes ez a dolog de gondolom ott nem működik... mivel az van a képen amit fotózok.

2020. ápr. 9. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!