Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító az...

Szerintetek is undorító az összenőtt szemöldök?

Figyelt kérdés

Anyám szerint nagyon férfias a vastag, összenőtt szemöldök és ki van akadva, hogy én középen kiszedem csipesszel, nehogy összenőjön, mivel nagyon vastag a szemöldököm és hajlamos is az összenövésre.

Szerintem nem néz ki szépen, inkább igénytelenül, nem fogom anyám kedvéért hagyni, hogy összenőjön.

Ti mit gondoltok erről?

20/F



2020. ápr. 10. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem sem valami esztétikus, pedig én nem vagyok rajongója a túl piperkőc pasiknak. De ez nem az a kategória, sztem inkább az, hogy az orrszőrt sem hagyja dzsungelmódra kilógni, aki igényes magára.
2020. ápr. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
39%
Nekem össze van nőve, nem nagyon érdekel, mert nem látszik. Nem tart vissza semmiben sem, mi bajod vele?
2020. ápr. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jól teszed! Ápolatlan az összenőtt szemöldök! Nem találkoztam még olyan nővel aki szerint szerint ez elfogadható. Egyenesen gusztustalan. Az én páromnak is dús szemöldöke van. Egyáltalán nem piperkőc. De azt onnan mindíg eltávolítja! Jól teszed és aki szerint azzal nincs gond hogy össze van nővé az HAZUDIK NEKED!
2020. ápr. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem valakinek jól áll, egyéniséget ad a nem szokványos szemöldök (adottságtól függ).

Egyik haver amúgy full érintetlenül hagyja (pedig akkora összenőtt ős-dzsungel burjánzik a homlokán, ami mellett még Brezsnyev is elszégyellte volna magát). Egyébként túl sok mindenben nem gátolta meg a meghökkentő megjelenése, ugyanúgy éli az életét, dolgozik, van barátnője, barátai, mint bárki másnak.

2020. ápr. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jol tetted :) 19l
2020. ápr. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát elég furcsán néz ki.

Meg kell igazítani.

2020. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Ha konkrétan összenől pár szál az orr fölött, az tényleg elég furán néz ki, de az, ha markáns, vastag, sűrű, még ha viszonylag majdnem összeér is, az önmagában nagyon de nagyon szexi egy pasin.

Persze függ az alakjától, ivétől is, mert ha nagyon haragos ive van, az nem szép. De ha vizszintes, vagy szép ive van a karakteres alak mellé, akkor nekem kifejezetten bejövős!

2020. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Jól mondja édesanyád, a szőrös pasi férfias!

Itt is mindég azt írják az okosok, hogy egy pasi ne szőrtelenítsen, hát akkor tessék!

F

2020. ápr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem nincs bajom vele, valakinek jól áll, nekem a vastag szemöldök tetszik fiúkon, de középen igényesebb, ha kiszedik! Nekem is elég vastag, dús a szemöldököm, szép a formája, de nincs összenőve:-) 17/L
2022. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!