Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik évszaktípusba tartozom?

Melyik évszaktípusba tartozom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom eldönteni... Ti tudnátok segíteni?

Jellemzőim:

- június végén születtem

- világos barna szem, és

- ugyanolyan világos barna haj (régen aranyszőke voltam, csak sajnos bebarnult)

- fehér bőr, az arcom inkább rózsásabb árnyalatú (egyébként minden nyarat úgy kezdem, hogy leégek)

- szerintem inkább a hideg bőrtónusba tartozom


Ezek alapján valamelyikőtök el tudná dönteni?😅



2020. ápr. 12. 08:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Upsz, még egy valami-> Sokszor hitték a tanáraim, hogy rosszul érzem magam (óra közben), mert annyira sápadtnak tűnök. Pedig sose voltam rosszul, csak a bőröm fehér.
2020. ápr. 12. 08:33
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Igen a hidegbe,nagyon szép,csinos lehetsz?
2020. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Jé, de fura vagy :D


Akikről tudom rokonaim, ismerőseim közül, hogy mikor születtek, azoknál azt figyeltem meg, hogy jellemzően abba az évszaktipusba is tartoznak a szineik szerint is, sőt, még az egyéniségük is sokszor hasonlit az évszakhoz, amiben születtek.

2020. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző, ez egyáltalán nem igaz.

Májusi vagyok, de én is "téli" vagyok. Annyi különbséggel, hogy sötétbarna a hajam, de a bőröm hófehér.

Ha apa-anya világos bőrű, világos hajú, kék szemű, attól, mert nyáron születik a gyerek, nem lesz barnább bőrű, barna szemű és sötét hajú.

Logika...

2020. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

#4 az utolsó lealacsonyitó szóért kér volt...

nem vagyok én se ennyire hülye.

csakhogy a KÖRNYEZETEMBEN azt figyeltem meg, (és most megint lehet, hogy ez csak egy véletlen, és általánosságban nem igaz) hogy a kinézetre, habitusra tél évszaktipusba tartozó családokban a születések is generációkon át jellemzően télre esnek, mig a nyár évszaktipusba tartozó családokban jellemzően nyárra.


Nálunk például tél évszaktipusú a család jellemre, habitusra is. Generációk óta mindenki novemberi, sőt felmenőim egyik ágán három egymást követő generáció napra pontosan ugyanaznap született.

2020. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lágy nyár típus vagy.
2020. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!