Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másnak is ennyit változik a...

Másnak is ennyit változik a mellmérete?

Figyelt kérdés

2 hónapja vásároltam új melltartókat, de mostanra már kicsi a kosaruk. Kibuggyannak a melleim belőlük, pedig akkor tökéletesek voltak. Mit csináljak? Már nem először fordul elő. Nem vagyok terhes, és fogamzásgátlót sem szedek, nem is híztam. Ráadásul 27 éves vagyok.

Van valakinek tapasztalata?



2020. ápr. 13. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, másnak nem.
2020. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is. Amiket tavaly vettem már egy sem jó. Vékony alkatú vagyok pedig, fogamzásgátlót évek óta szedek, nem hiszem hogy pont most indult be tőle a mellnövekedésem... :/ 22L
2020. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hééé... ez már volt ez a kérdés 2 éve ugyanez, detto ugyanez, de egyik héten 17 évesnek, utánavaló héten meg 12 éves lánynak adta ki magát a kérdező és ugyanezzel állt elő, de kiderült hogy a kérdező egy pasas!

Nem szabad elhinni, kamu a kérdés!

Higgyétek el!

2020. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as, az említett személy nem én voltam. Nő vagyok, amit a párom, nőgyógyászom stb. be is tudna bizonyítani.

Nagyon sajnálom, hogy ennyire nincs életed, hogy ismeretlen emberek által feltett kérdésekre ilyen jól emlékszel és összeesküvés elméleteket gyártasz belőlük. Ajánlom, hogy ezt a tehetségedet valami hasznosabbra fordíts és ne hasonló, alaptalan vádaskodásokra.

2020. ápr. 15. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!